Šie kārpu līdzekļi patiešām palīdz

Šie kārpu līdzekļi patiešām palīdz

Kārpas ir kaitinošas un neizskatīgas. Kad esat to ieguvis, vēlaties pēc iespējas ātrāk no tā atbrīvoties. Bet diemžēl tas nav tik vienkārši. Kārpas var būt spītīgas un bieži atkārtojas, neskatoties uz ārstēšanu. Tomēr ir līdzekļi pret kārpu, kas var palīdzēt atbrīvoties no kārpas vai vismaz atvieglot simptomus. Šajā rakstā iepazīstināšu ar dažādiem līdzekļiem pret kārpām un sniegšu padomus, kā vislabāk sevi pasargāt no kārpām.

Kārpas – kas tās patiesībā ir?

Kārpas ir mazi, neizskatīgi veidojumi, kas galvenokārt parādās uz rokām un kājām. Tos izraisa infekcija ar kārpu vīrusu, un tie ir ļoti lipīgi. Lai gan ne vienmēr var novērst kārpas, ir daži līdzekļi, kas var palīdzēt tās ārstēt. Daži no visefektīvākajiem līdzekļiem kārpu ārstēšanai ir:

  • Salvija: salvija ir populārs līdzeklis pret kārpām, jo ​​tai piemīt pretvīrusu un antibakteriālas īpašības. Tas arī palīdz samazināt pietūkumu un palīdz kārpu ātrāk sadzīt.
  • Tējas koka eļļa: Tējas koka eļļa ir arī pretvīrusu un antibakteriāla, tāpēc palīdz kārpu ārstēšanā. Tomēr dažos gadījumos āda var tikt kairināta, tāpēc tējas koka eļļu drīkst lietot tikai nelielos daudzumos.
  • Citronu sula: citronu sulai ir arī pretvīrusu īpašības, kas padara to par populāru līdzekli pret kārpām. Tomēr, lietojot citronu sulu, jābūt uzmanīgiem, jo ​​tā var kairināt ādu.
  • Ābolu sidra etiķis: Ābolu sidra etiķis ir vēl viens populārs līdzeklis pret kārpām, pateicoties tā pretvīrusu un antibakteriālajām īpašībām. Tomēr, lietojot ābolu sidra etiķi, jābūt uzmanīgiem, jo ​​tas var kairināt ādu.
  • Ķiploki: Ķiploki ir vēl viens dabisks līdzeklis pret kārpām, jo ​​tam piemīt pretvīrusu īpašības. Tomēr, lietojot ķiplokus, jābūt uzmanīgiem, jo ​​tie var kairināt ādu.

Kā veidojas kārpas?

Kārpas parasti ir nekaitīgi, bet kaitinoši ādas veidojumi, ko izraisa vīruss. Kārpu vīrusi galvenokārt uzbrūk augšējam ādas slānim un vairojas tur. Tas izraisa tipisko kārpu veidošanos. Ir dažādi kārpu veidi, kas atšķiras pēc izmēra, formas un krāsas. Visizplatītākais kārpu veids ir tā sauktā lauka kārpa, ko sauc arī par filca kārpu vai ķermeņa kārpu.

Šīs noapaļotās vai ovālās kārpas parasti ir mazas un tumšākas nekā apkārtējā āda. Otrs visizplatītākais veids ir plantāra kārpas, kas pazīstamas arī kā plantāra kārpas.

Šīs kārpas galvenokārt aug uz pēdu zolēm, un tām raksturīgs raupjš, saplaisājis izskats. Tās var būt ļoti sāpīgas un bieži vien ir saistītas ar citām varžacīm vai kārpām uz pēdas. Citi kārpu veidi ir pirkstu un nagu kārpas, roku, pēdu un mutes kārpas un dzimumorgānu kārpas. Kārpas parasti tiek pārnestas tiešā saskarē ar ādu ar inficētu personu.

Tomēr vīrusu var pārnest arī ar uztriepes infekciju, piemēram, ar lietotiem dvieļiem vai apģērbu. Retos gadījumos to var pārnēsāt arī ar kukaiņu kodumiem. Pēc inficēšanās vīruss parasti veido pirmās kārpas divu līdz trīs nedēļu laikā. Inficēšanās līmenis ir aptuveni 50 procenti, kas nozīmē, ka tikai katram otrajam cilvēkam, kurš nonāk saskarē ar vīrusu, faktiski attīstās kārpas.

Kādi līdzekļi ir pret kārpas?

Kārpām ir daudz dažādu šķirņu. Visizplatītākās ir filca (vai pēdu) kārpas, kuras var atrast uz pirkstiem vai biežāk uz pēdām. Turklāt ir arī tā sauktās ādas kārpas, kā arī mutes un dzimumorgānu kārpas. Neatkarīgi no tā, kāda veida kārpas jums ir, mērķis parasti ir pēc iespējas ātrāk no tās atbrīvoties. Ir vairāki dažādi kārpu aizsardzības līdzekļi, kas darbojas atšķirīgi atkarībā no veida un atrašanās vietas. Papildus mājas līdzekļiem ir arī bezrecepšu preparāti no aptiekas vai recepšu medikamenti no ārsta.

Kā darbojas dažādi līdzekļi pret kārpas?

Kārpas ir kaitinošas un var būt sāpīgas. Labā ziņa ir tā, ka ir daudz dažādu līdzekļu, kas darbojas, lai ārstētu kārpas. Šajā rakstā mēs jūs iepazīstināsim ar 4 līdzekļiem pret kārpas un paskaidrosim, kā tie darbojas.

  1. līdzeklis: līdzeklis pret kārpas ar salicilskābi Šo līdzekli bieži piedāvā krēma vai želejas veidā. Aktīvās sastāvdaļas salicilskābe un pienskābe noņem virsējo ādas slāni, kur atrodas kārpu. Šādā veidā kārpu tiek maigi noņemta vairāku dienu laikā.
  2. līdzeklis: kārpu līdzeklis ar tējas koka eļļu Tējas koka eļļa ir dabisks antibakteriāls līdzeklis, kas palīdz dezinficēt un tādējādi iznīcināt kārpu. Tējas koka eļļu uzklāj uz kārpas un atstāj iedarboties vairākas stundas (vai visu nakti), pirms to var nomazgāt.
  3. līdzeklis: Papaijas ekstrakta gēls Gēls satur fermentus, kas maigi noņem ādas virsējo slāni. Tas atrisinās kārpu vairāku dienu laikā.
  4. līdzeklis: Neaizmirstamais ekstrakts Neaizmirsti ir augs, kura ekstrakts ir ļoti iedarbīgs pret kārpām. Ekstrakts ne tikai noņem ādas virsējo slāni (piemēram, salicilskābi), bet arī iznīcina vīrusus un baktērijas, kas ir atbildīgas par kārpu izraisīšanu.

Dažādi kārpu aizsardzības līdzekļi darbojas dažādos veidos. Daži līdzekļi, piemēram, kārpu piens, galvenokārt darbojas, izmantojot to pretiekaisuma un antibakteriālās sastāvdaļas. Citi līdzekļi, piemēram, kārpu eļļa, galvenokārt darbojas ar to dziedinošajām un atjaunojošajām sastāvdaļām.

Secinājums: Tas patiešām palīdz pret kārpām

Kārpas ir kaitinošas un var būt ļoti neērti. Galvenokārt tāpēc, ka tie bieži rodas ne tikai vienu reizi, bet atkal un atkal. Tad jūs patiešām priecājaties, kad atrodat līdzekli pret kārpas, kas patiešām palīdz. Labās ziņas ir tādas, ka ir vairāki mājas aizsardzības līdzekļi un zāles, kas ir efektīvas kārpu ārstēšanai. Kurš līdzeklis jums ir vislabākais, galvenokārt ir atkarīgs no kārpu veida. Šeit ir 5 kārpu aizsardzības līdzekļi, kas patiešām palīdz.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here