12 dabiski mājas aizsardzības līdzekļi dzelteniem kāju nagiem.

Nagu sēnīte ir izplatīta slimība, kas galvenokārt skar nagus. Dzelteni plankumi un nagu sabiezēšana ir tipiskas nagu sēnītes pazīmes. Izvērstos gadījumos nagi var kļūt trausli un nokrist. Nagu sēnīte ir sēnīšu infekcija, ko izraisa dažāda veida pelējums. Infekcija var izplatīties uz vienu vai vairākiem nagiem.

Nagu sēnīte ir lipīga un var izplatīties tiešā saskarē ar inficētiem cilvēkiem vai objektiem. Labākais veids, kā novērst nagu sēnīti, ir higiēna. Izvairieties koplietot nagus ar citiem cilvēkiem un regulāri mazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni.

Ja jums ir nagu sēnīte, jums rūpīgi jāiztīra un jādezinficē nagi, lai novērstu infekcijas tālāku izplatīšanos. Nagu sēnītes ārstēšanai ir daudz iespēju. Ārstēšana ir atkarīga no sēnītes stadijas un veida. Lielākā daļa zāļu ir saistīta ar efektīvu terapiju, taču varat arī konsultēties ar savu ģimenes ārstu, lai noskaidrotu, vai neesat akūtā infekcijas fāzē, kurai nepieciešama ārstēšana specializētā centrā.

1. Kāpēc uz nagiem redzu dzeltenus plankumus?

Ja pamanāt dzeltenus plankumus uz nagiem, tas var liecināt par sēnīšu infekciju. Nagu sēnīšu infekcijas ir izplatītas, un tās var izraisīt dzeltenus, brūnganus vai zaļus plankumus. Ja jums ir aizdomas par rauga infekciju, jums jāredz ārsts, lai saņemtu pareizu ārstēšanu.

Dzelteniem plankumiem uz nagiem var būt daudz iemeslu. Piemēram, tie var liecināt par sēnīšu infekciju. Vai arī tos var izraisīt kutikulas krāsas maiņa. Tomēr vairumā gadījumu dzeltenie plankumi uz nagiem ir pilnīgi nekaitīgi, un tiem nav jāuztraucas.

mājas-līdzekļi-pret-dzeltenajiem-nagiem

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

2. 12 dabiski mājas aizsardzības līdzekļi dzelteniem kāju nagiem

1. Citronu sula Citronu sula ir populārs mājas līdzeklis pret dzeltenajiem kāju nagiem, jo ​​tā dabiski balina. Samērcē kokvilnas dvieli citrona sulā un ierīvē ar to nagus. Atstājiet to 10 līdz 15 minūtes un pēc tam rūpīgi noskalojiet. Šo metodi var izmantot katru dienu.

2. Etiķis Baltais etiķis ir vēl viens efektīvs mājas līdzeklis pret dzelteniem kāju nagiem, jo ​​tam piemīt antibakteriālas īpašības un tas balina nagus. Sajauc 3 daļas baltā etiķa ar 1 daļu ūdens un iemērc tajā kokvilnas drānu. Berzējiet to savos nagos 10 līdz 15 minūtes, pēc tam rūpīgi noskalojiet. Šo metodi var izmantot vairākas reizes nedēļā.

3. Cepamā soda Cepamā soda ir universāls tīrīšanas līdzeklis, kas var arī padarīt dzeltenus kāju nagus gaišākus. Sajauciet 2 daļas cepamās sodas ar 1 daļu ūdens, lai izveidotu pastu, un berzējiet to uz skartajiem nagiem. Atstājiet to 10 līdz 15 minūtes un pēc tam rūpīgi noskalojiet. Šo metodi var izmantot vairākas reizes nedēļā.

4. Kokosriekstu eļļa Kokosriekstu eļļa ir dabisks mājas līdzeklis pret dzelteniem kāju nagiem, jo ​​tai piemīt antibakteriāla iedarbība un tā kopj nagus. Iemasējiet nagus nedaudz kokosriekstu eļļas un ļaujiet tai iedarboties 10 līdz 15 minūtes, pirms rūpīgi noskalojiet. Šo metodi var izmantot katru dienu.

5. Mandeļu eļļa Mandeļu eļļa ir vēl viens dabisks mājas līdzeklis pret dzelteniem kāju nagiem, jo ​​tā kondicionē un padara nagus gaišākus. Iemasējiet nedaudz mandeļu eļļas skartajos nagos un atstājiet to 10 līdz 15 minūtes, pirms rūpīgi nomazgājiet. Šo metodi var izmantot katru dienu.

6. Olīveļļa Olīveļļa satur daudz E vitamīna un antioksidantus, kas var palīdzēt samazināt dzeltenos plankumus uz kāju nagiem. Iemasējiet nedaudz olīveļļas skartajos nagos un atstājiet to 10 līdz 15 minūtes, pirms rūpīgi nomazgājiet. Šo metodi var izmantot katru dienu.

7. Aloe Vera Gel Alvejas želeja ir antibakteriāla un satur daudz labvēlīgu vitamīnu un minerālvielu, kas var palīdzēt samazināt vai novērst dzeltenos plankumus uz kāju nagiem. Uzklājiet alvejas želeju uz skartajiem nagiem un atstājiet to 10 līdz 15 minūtes, pirms rūpīgi nomazgājiet. Šo metodi var izmantot katru dienu.

8. Tomātu pasta Tomātu pastā ir daudz C vitamīna, kas var palīdzēt samazināt vai novērst dzeltenos plankumus uz kāju nagiem. Uzklājiet nedaudz tomātu pastas uz skartajiem nagiem un atstājiet to 10 līdz 15 minūtes, pirms rūpīgi nomazgājiet.

3. Kas ir labākais dzeltenajiem nagiem?

Labākā dzelteno nagu ārstēšana ir atkarīga no cēloņa. Ja dzeltenumu izraisa krāsas maiņa no smēķēšanas vai tumšiem apaviem, var palīdzēt lokāli līdzekļi, piemēram, krēmi vai pielāgošanas nūjas. Tomēr, ja cēlonis ir medicīnisks, piemēram, sēnīšu infekcija vai aknu bojājums, ir svarīgi redzēt ārstu, lai saņemtu pareizo ārstēšanu.

Dzelteno kāju nagu ārstēšana parasti nav nepieciešama, jo tie parasti neizraisa nekādus simptomus. Tomēr dažos gadījumos tie var būt neērti un ietekmēt dzīves kvalitāti. Šādos gadījumos var būt nepieciešama ārstēšana. Visizplatītākā dzelteno kāju nagu ārstēšana ir ārstnieciska pēdu krēma lietošana.

Šie krēmi palīdz padarīt nagus mīkstākus un elastīgākus un pasargā tos no izžūšanas. Tie var arī palīdzēt mazināt sāpes un niezi. Daži krēmi satur zāles, kas var ārstēt sēnīšu infekciju. Dažos gadījumos sēnīšu infekcijas ārstēšanai var būt nepieciešamas perorālas zāles. Šīs zāles parasti tiek parakstītas tikai tad, ja citas ārstēšanas iespējas nav devušas rezultātus vai ja sēnīšu infekcija ir smaga.

Retos gadījumos var būt nepieciešama ķirurģiska ārstēšana, lai noņemtu dzeltenos nagus. Šo metodi parasti izmanto tikai tad, ja citas ārstēšanas metodes nav devušas rezultātus vai naga stāvoklis ir tik smags, ka nepieciešams to amputēt.

4. Kā es varu novērst dzeltenus plankumus uz maniem nagiem?

Dzelteni plankumi uz nagiem var liecināt par vairākām veselības problēmām. Nagu dzeltēšanu var izraisīt aknu, žults ceļu vai aizkuņģa dziedzera slimības. Smēķēšana, pārmērīga saules iedarbība vai krāsas maiņa no kosmētikas var arī mainīt nagu krāsu.

Lai izvairītos no dzelteniem plankumiem uz nagiem, jums jākonsultējas ar savu ārstu, lai noteiktu plankumu cēloni. Ja iemesls nav medicīnisks, varat mēģināt samazināt plankumu veidošanos, veicot izmaiņas uzturā, ādas kopšanas rutīnā vai kosmētikā.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here