milu-veselibu

Privātuma politika

Atbild par datu aizsardzības tiesību aktiem, jo īpaši es Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR), ir:

Leonard Walter

Jūsu tiesības tikt ietekmētām

Saskaņā ar mūsu datu aizsardzības inspektora sniegto kontaktinformāciju jūs jebkurā laikā varat izmantot šādas tiesības:

  • informācija par jūsu uzglabātajiem datiem un to apstrādi (VDAR 15. pants),
  • neprecīzu personas datu labošana (VDAR 16. pants),
  • jūsu saglabāto datu dzēšana (VDAR 17. pants),
  • Datu apstrādes ierobežošana ar nosacījumu, ka mums vēl nav atļauts dzēst jūsu datus juridisku saistību dēļ (VDAR 18. pants),
  • iebildumus pret jūsu datu apstrādi kopā ar mums (VDAR 21. pants) un
  • Datu pārnesamība, ja esat piekritis datu apstrādei vai noslēdzis līgumu ar mums (VDAR 20. pants).

Ja esat devis mums savu piekrišanu, jūs varat to atsaukt jebkurā laikā, kas ir spēkā nākotnē.

Jūs jebkurā laikā varat sazināties ar uzraudzības iestādi, saņemot sūdzību, piemēram, jūsu dzīvesvietas federālās valsts kompetento uzraudzības iestādi vai kompetento iestādi.

Uzraudzības iestāžu saraksts (nevalstiskajam sektoram) ar adresi ir pieejams:

Vispārējas informācijas vākšana, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni

Apstrādes veids un mērķis:

Kad jūs piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei, t.i., ja jūs nereģistrējaties vai citādi neiesūtāt informāciju, automātiski tiek apkopota vispārīga informācija. Šī informācija (servera žurnālfaili) ietver, piemēram, tīmekļa pārlūkprogrammas veidu, izmantoto operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēja domēna nosaukumu, jūsu IP adresi un tamlīdzīgus.

Jo īpaši tos apstrādā šādiem mērķiem:

  • Nodrošināt netraucētu savienojumu ar tīmekļa vietni,
  • Nodrošināt mūsu tīmekļa vietnes netraucētu izmantošanu,
  • sistēmas drošības un stabilitātes novērtējumu, kā arī
  • administratīviem mērķiem.

Mēs neizmantojam jūsu datus, lai izdarītu secinājumus par jums. Šāda veida informāciju mēs varam sniegt. lai optimizētu mūsu tīmekļa vietni un tās tehnoloģiju.

Juridiskais pamats:

Apstrādi veic saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 1206/2006 11. panta 1. punktu. f VDAR, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm uzlabot mūsu tīmekļa vietnes stabilitāti un funkcionalitāti.

Adresātu:

Datu saņēmēji var būt tehnisko pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas kā mūsu tīmekļa vietnes darbības un uzturēšanas apstrādātāji.

Glabāšanas laiks:

Dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami datu vākšanai. Tas parasti attiecas uz datiem, kas tiek izmantoti, lai nodrošinātu tīmekļa vietni, kad sesija ir galā.

Nepieciešams vai nepieciešams nodrošinājums:

Iepriekš minēto personas datu sniegšana nav paredzēta tiesību aktos vai līgumā. Bez IP adresi, tomēr pakalpojumu un funkcionalitāti mūsu mājas lapā nav garantēta. Turklāt atsevišķi pakalpojumi un pakalpojumi var nebūt pieejami vai ierobežoti. Šā iemesla dēļ iebildums ir izslēgts.

Maksas pakalpojumu sniegšana

Apstrādes veids un mērķis:

Lai sniegtu maksas pakalpojumus, mēs pieprasām papildu datus, piemēram, maksājuma informāciju, lai varētu izpildīt jūsu pasūtījumu.

Juridiskais pamats:

Līguma noslēgšanai nepieciešamo datu apstrāde ir balstīta uz Līguma noslēgšanai nepieciešamo datu apstrādi. b VDAR.

Adresātu:

Dati var būt adresāti.

Glabāšanas laiks:

Mēs glabājam šos datus mūsu sistēmās, līdz ir beidzies likumīgais saglabāšanas periods. Tie principā ir 6 vai 10 gadi, lai pienācīgi ievērotu grāmatvedības un nodokļu prasības.

Nepieciešams vai nepieciešams nodrošinājums:

Jūsu personas datu sniegšana ir brīvprātīga. Bez jūsu personas datu nodrošināšanas mēs nevaram jums piešķirt piekļuvi mūsu saturam un pakalpojumiem.

Komentāri

Apstrādes veids un mērķis:

Kad lietotāji atstāj komentārus mūsu mājas lapā, papildus šai informācijai tiek saglabāts to izveides laiks un tīmekļa vietnes apmeklētājs iepriekš izvēlētais lietotājvārds. Tas ir mūsu drošības, jo mēs varam saukt pie atbildības par nelikumīgu saturu mūsu mājas lapā, pat ja tas ir izveidots ar lietotājiem.

Juridiskais pamats:

Kā komentāru ievadīto datu apstrāde ir balstīta uz leģitīmām interesēm (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).

Nodrošinot komentāru funkciju, mēs vēlamies, lai jūs varētu viegli mijiedarboties. Jūsu informācija tiks glabāta, lai apstrādātu pieprasījumu, kā arī iespējamiem turpmākiem jautājumiem.

Adresātu:

Dati var būt adresāti.

Glabāšanas laiks:

Dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami datu vākšanai. Tas principā attiecas uz gadījumu, ja saziņa ar lietotāju ir pabeigta un uzņēmums var izdarīt secinājumus no apstākļiem, ka strīdī ziņas ir galīgi noskaidrotas.

Nepieciešams vai nepieciešams nodrošinājums:

Jūsu personas datu sniegšana ir brīvprātīga. Bez jūsu personas datu nodrošināšanas mēs nevaram jums piešķirt piekļuvi mūsu komentāru funkcijai.

Google Analytics izmantošana

Apstrādes veids un mērķis:

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Analytics, tīmekļa analīzes pakalpojums, ko nodrošina Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043 USA (turpmāk „Google“). Google Analytics izmanto tā sauktos „sīkfailus“, t.i., teksta failus, kas tiek glabāti jūsu datorā un ļauj analizēt, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni. Sīkfaila ģenerētā informācija par to, kā jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, parasti tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tiek glabāta tur. Tomēr, ņemot vērā intelektuālā īpašuma anonimizācijas aktivizēšanu šajās tīmekļa vietnēs, Google ip adresi apcirstu Google Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomikas zonas līguma līgumslēdzējās valstīs. Tikai izņēmuma gadījumos pilna IP adrese tiks nosūtīta uz Google serveri ASV un apcirsta tur. Šīs tīmekļa vietnes operatora vārdā Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, comcompile ziņojumus par mājas lapas darbību un sniegt citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes darbību un interneta lietošanu, lai mājas lapas operators. IP adrese, ko jūsu pārlūkprogramma pārsūta Google Analytics ietvaros, netiks sapludināta ar citiem Google datiem.

Datu apstrādes mērķi ir tīmekļa vietnes izmantošanas novērtējums un ziņojumu apkopošana par darbībām tīmekļa vietnē. Pamatojoties uz tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu, tiks sniegti turpmāki saistītie pakalpojumi.

Juridiskais pamats:

Datu apstrāde ir balstīta uz lietotāja piekrišanu (VDAR 6. panta 1. punkta 1. panta dati).

Adresātu:

Datu saņēmējs ir Google kā procesors. Šim nolūkam mēs esam noslēguši atbilstošu pasūtījuma apstrādes līgumu ar Google.

Glabāšanas laiks:

Dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami mūsu ierakstīšanas nolūkiem.

Trešo valstu pārsūtīšana:

Google apstrādā jūsu datus Amerikas Savienotajās Valstīs un ir iesniedzis EU_US konfidencialitātes vairoga https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Nepieciešams vai nepieciešams nodrošinājums:

Jūsu personas datu sniegšana ir brīvprātīga, pamatojoties tikai uz jūsu piekrišanu. Ja jūs liegt piekļuvi, tas var izraisīt funkcionālus ierobežojumus mājas lapā.

Piekrišanas atsaukšana:

Jūs varat novērst sīkdatņu glabāšanu, atbilstoši iestatot pārlūkprogrammas programmatūru; tomēr mēs gribētu norādīt, ka šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Jūs varat arī novērst sīkfaila ģenerēto datu vākšanu, kas ir saistīti ar to, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni (tostarp jūsu IP adresi) Uzņēmumam Google, un šo datu apstrādi, ko veic Google, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams šajā saitē: Pārlūkprogrammas pievienojumprogramma Google Analytics atspējošanai..

Papildus vai kā alternatīvu pārlūka pievienojumprogrammai, jūs varat novērst Google Analytics izsekošanu mūsu lapās, noklikšķinot uz šīs saites. Tādos tiks instalēts atteikšanās sīkfails jūsu ierīcē. Tas turpmāk neļauj Google Analytics veikt šīs tīmekļa vietnes un šīs pārlūkprogrammas datu apkopošanu, ja sīkfails paliek instalēts jūsu pārlūkprogrammā.

Profilēšana:

Izmantojot izsekošanas rīku Google Analytics, var novērtēt tīmekļa vietnes apmeklētāju uzvedību un analizēt intereses. Šim nolūkam mēs izveidojam pseidonīmu lietotāja profilu.

SSL šifrēšana

Lai aizsargātu jūsu datu drošību pārraides laikā, mēs izmantojam izstrādātas šifrēšanas metodes (piemēram, SSL), izmantojot HTTPS.

Mūsu konfidencialitātes politikas grozījumi

Mēs paturam tiesības pielāgot šo Konfidencialitātes politiku tā, lai tā vienmēr atbilstu pašreizējām juridiskajām prasībām, vai ieviest izmaiņas mūsu pakalpojumos Privātuma politikā, piemēram, ieviešot jaunus pakalpojumus. Jaunā datu aizsardzības deklarācija tiks piemērota jūsu atkārtoti apmeklētajiem datiem.

Jautājumi datu aizsardzības uzraudzītājam

Ja jums ir kādi jautājumi par datu aizsardzību, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu vai sazinieties ar personu, kas ir atbildīga par datu aizsardzību mūsu organizācijā tieši:

Datu aizsardzības deklarācija tika izveidota ar activeMind AG palīdzību, ārējo datu aizsardzības inspektoru eksperts (versija #2019-04-10).