Pretgrumbu metodes

Vislabākie grumbu krēmi ir tie, kas satur hialuronskābi. Hialuronskābe ir dabisks mitrinātājs, kas mitrina ādu un samazina grumbiņas. Krēmi ar hialuronskābi ir ideāli piemēroti visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai. Pret grumbām palīdz arī krēmi ar antioksidantiem, piemēram, C un E vitamīnu. Antioksidanti aizsargā ādu no kaitīgas vides ietekmes un palīdz veicināt šūnu atjaunošanos.

Normālai un sausai ādai vislabāk der krēmi ar C un E vitamīnu. Krēmi ar niacinamīdu ir piemēroti arī visiem ādas tipiem. Niacinamīds ir B3 vitamīna atvasinājums, kas stiprina ādas barjeru un veicina šūnu atjaunošanos. Krēmi, kas satur niacinamīdu, palīdz samazināt grumbas un savelk ādu.

1. Sejas vingrošana pret grumbām

Kurš saka, ka vingrošana ir paredzēta tikai ķermenim? Patiesībā jūs varat arī vingrināt seju, lai samazinātu grumbas un padarītu ādu stingrāku. Šim nolūkam nav jāpērk dārgi krēmi vai procedūras – pietiek ar nelielu sejas vingrošanu katru dienu. Viens no labākajiem pretgrumbu vingrinājumiem ir uzacu pacelšana.

Vienkārši paceliet uzacis, it kā jūs domājat, un turiet tās šajā pozīcijā 10 sekundes. Atkārtojiet vingrinājumu 10 reizes. Vēl viens efektīvs vingrinājums ir vaigu noplūkšana. Ievelciet vaigos gaisu un velciet tos uz iekšu, it kā jūs gatavojaties skūpstīt lūpas. Turiet šo pozīciju 10 sekundes un atkārtojiet 10 reizes. Lūpu stiepšana var arī palīdzēt samazināt grumbas.

Vienkārši pavelciet lūpas uz augšu un uz āru, cik vien iespējams, it kā jūs skūpstītos, bet neparādot zobus. Turiet šo pozīciju 10 sekundes un atkārtojiet 10 reizes.

Sejas vingrošana ir efektīvs veids, kā palēnināt ādas novecošanos un novērst grumbu veidošanos. Daudzas sievietes uzskata, ka, kļūstot vecākam, viņas neko nevar darīt ar grumbām. Bet tā nav taisnība! Regulāri vingrinājumi faktiski var palēnināt ādas novecošanos un tādējādi novērst grumbu veidošanos. Sejas vingrošana ir efektīvs veids, kā palēnināt ādas novecošanos un novērst grumbu veidošanos. Regulāri vingrinājumi faktiski var palēnināt ādas novecošanos un tādējādi novērst grumbu veidošanos.

2. Vitamīni un barības vielas ādai

2. Vitamīni un barības vielas ādai Starp svarīgākajām uzturvielām ādai ir vitamīni un minerālvielas. Tie ir svarīgi, lai āda būtu vesela un palīdzētu tai atjaunoties. Daži no svarīgākajiem vitamīniem un barības vielām ādai ir: A vitamīns: A vitamīns ir svarīgs ādas vitamīns.

Labākās metodes pret grumbām

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

Tas palīdz atjaunot ādas šūnas un uztur tās veselas. A vitamīnu var lietot uztura bagātinātāju veidā vai iegūt ar pārtiku. Pārtikas produkti, kas bagāti ar A vitamīnu, ir burkāni, spināti un saldie kartupeļi. C vitamīns: C vitamīns ir vēl viens svarīgs vitamīns ādai.

Tas palīdz ražot kolagēnu, kas savukārt piešķir ādai elastību. C vitamīnu var uzņemt arī uztura bagātinātāju veidā vai uzņemt ar pārtiku. Pārtikas produkti, kas bagāti ar C vitamīnu, ir apelsīni, kivi un papaijas. Cinks: Cinks ir minerāls, kas ir ļoti svarīgs arī ādai. Tas palīdz brūču dzīšanai un aizsargā ādu no infekcijas. Cinku var uzņemt uztura bagātinātāju veidā vai uzņemt ar pārtiku. Pārtikas produkti, kas ir bagāti ar cinku, ir austeres, liellopu aknas un Indijas rieksti.

3. Mājas līdzekļi pret grumbām

Vai tu arī to zini? Tu paskaties spogulī un redzi grumbu, kuras agrāk nebija. Vai arī tas pēkšņi šķiet daudz dziļāks. Diemžēl tā jūtas arvien vairāk sieviešu – un arī arvien agrāk. 20. gadu vidū daudziem jau ir virspusēja grumba, tā sauktā pieres līnija. Tas parasti nogulsnējas starp uzacīm, un to padziļina bieža saraukšana.

Bet neuztraucieties: ir kaut kas, ko varat darīt, lai novērstu grumbu veidošanos! Protams, aptiekā vai pie kosmetologa ir dārgi krēmi un citi līdzekļi, bet pret grumbām palīdz pat mājas līdzekļi.

1. Sīpoli Vēl viens mājas līdzeklis pret grumbām ir sīpoli. Tie satur arī daudzas antioksidanta īpašības, kas var novērst grumbu veidošanos. Smalki sagrieziet sīpolu un novietojiet to uz sejas ādas. Atstājiet to apmēram 15 minūtes, pirms noskalojiet to ar remdenu ūdeni.

2. Tomāti Tomātos ir arī daudz likopēna, kas ir spēcīgs antioksidants, kas aizsargā ādu no kaitīgajiem UV stariem. Tas saglabā ādas elastību un var novērst grumbu veidošanos. Plānās šķēlēs sagrieziet tomātu un novietojiet to uz sejas ādas.

Atstājiet to apmēram 15 minūtes, pirms noskalojiet to ar remdenu ūdeni.

3. Gurķi Gurķi satur daudz vitamīnu un minerālvielu, kas ir noderīgi ādai. Sastāvā esošā silīcijskābe palīdz atjaunot ādas šūnas un saglabāt ādas elastību. Vienkārši uzklājiet uz sejas plānu gurķa šķēli un atstājiet to apmēram 15 minūtes, pirms noskalojiet ar remdenu ūdeni.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here