milu-veselibu

Nospiedums

Informācija saskaņā ar TMG 5. iedaļu

Max MusterMusterweg12345 Musterstadt

Pārstāv:
Max sējmašīnām

Kontaktpersona:
Tālrunis: 01234-789456Fakss: 1234-56789E-pasts: max@muster.de

Pievienotās vērtības nodokļa ID:
pievienotās vērtības nodokļa identifikācijas numurs saskaņā ar Pievienotās vērtības nodokļa likuma 27.a sadaļu: modeļa ID.

Ekonomiskais ID:
Modeļa ekonomika

Uzraudzības iestāde:
Modeļa uzraudzības modeļa pilsēta

Atruna: Atbildība par saitēm Mūsupiedāvājums satur saites uz ārējām tīmekļa vietnēm trešo personu, par kuru saturu mums nav ietekmes. Tāpēc mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību par šo trešo pušu saturu. Attiecīgais lapu nodrošinātājs vai operators vienmēr ir atbildīgs par saistīto lapu saturu. Saistīšanas laikā saistītās lapas tika pārbaudītas attiecībā uz iespējamiem juridiskiem pārkāpumiem. Nelikumīgs saturs saistīšanas laikā netika atpazīts. Tomēr, pastāvīga kontrole uz saturu saistītās lapas nav saprātīga bez konkrētiem norādēm par likuma pārkāpumu. Ja mēs uzzināšu par jebkādiem likuma pārkāpumiem, mēs nekavējoties nosausiet šādas saites.

Autortiesības

Uz saturu un darbiem, ko šajās lapās izveidojuši vietnes operatori, attiecas Vācijas autortiesību likums. Dublēšanai, rediģēšanai, izplatīšanai un jebkādai izmantošanai ārpus autortiesību robežām ir nepieciešama attiecīgā autora vai autora rakstiska piekrišana. Šīs vietnes lejupielādes un kopijas ir atļautas tikai privātai, nekomerciālai lietošanai. Ciktāl operators nav izveidojis šīs lapas saturu, tiek ievērotas trešo personu autortiesības. Jo īpaši trešās puses saturs ir atzīmēts kā tāds. Ja jūs tomēr uzzināsiet par autortiesību pārkāpumu, lūdzu, attiecīgi ņemiet vērā. Ja mēs uzzināšu par jebkādiem pārkāpumiem, mēs nekavējoties noņemsiet šādu saturu.

Datu aizsardzība

Mūsu tīmekļa vietnes izmantošana parasti ir iespējama, nesniedzot personas datus. Ciktāl personas dati (piemēram, vārds, adrese vai e-pasta adreses) tiek vākti mūsu tīmekļa vietnē, tas vienmēr tiek darīts pēc iespējas brīvprātīgi. Šie dati netiks nodoti trešajām personām bez jūsu nepārprotamas piekrišanas. Mēs vēlamies norādīt, ka datu pārraidei internetā (piemēram, sazinoties pa e-pastu) var būt drošības nepilnības. Pilnīga datu aizsardzība pret trešo personu piekļuvi nav iespējama. Ar šo tiek skaidri iebilstams, ka tiek skaidri norādīts, ka trešās personas izmanto kontaktinformāciju, kas publicētas uz nospieduma, nosūtot nevēlamus reklāmas un informatīvus materiālus. Lapu operatori skaidri patur tiesības iesniegt prasību par nevēlamu reklāmas informācijas nosūtīšanu, piemēram, ar surogātpastu.


Google Analytics

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Analytics — tīmekļa analīzes pakalpojums, ko nodrošina Google Inc. („Google“). Google Analytics izmanto tā sauktos „sīkfailus“, teksta failus, kas tiek glabāti jūsu datorā un ļauj analizēt, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni. Sīkfaila ģenerētā informācija par to, kā jūs izmantojat šo tīmekļa vietni (tostarp jūsu IP adresi), tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur tiek glabāta. Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, apkopotu pārskatus par tīmekļa vietnes darbību tīmekļa vietņu operatoriem un citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes un interneta lietošanu. Google var arī nodot šo informāciju trešajām personām, ja to pieprasa likums vai ja trešās puses apstrādā šos datus Google vārdā. Google nekādā gadījumā nesaista jūsu IP adresi ar citiem Google rīcībā esa datiem. Jūs varat novērst sīkdatņu instalēšanu, atbilstoši iestatot pārlūkprogrammas programmatūru; tomēr mēs gribētu norādīt, ka šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat to datu apstrādei, ko Google ir apkopojis iepriekš aprakstītajā veidā un nolūkos.