Noņemt kārpas

1. Kārpas ir lipīgas

Kārpas ir lipīgas, un tās var viegli pārnest no vienas personas uz otru. Ir svarīgi tos noņemt pēc iespējas ātrāk, lai izvairītos no turpmākas infekcijas.

2. Kārpas var būt sāpīgas

Var būt diezgan sāpīgi noņemt kārpas. Pati kārpa nav sāpīga, bet noņemšanas process var būt. Ir vairāki veidi, kā noņemt kārpas, taču neviens no tiem nav pilnīgi nesāpīgs.

Daudzi cilvēki izvēlas noņemt kārpas mājās, taču tā ne vienmēr ir labākā ideja. Mēģinājums pašam noņemt kārpas var izraisīt smagus apdegumus vai infekciju. Var arī kārpu ataugt vai izplatīties. Ja izlemjat, ka vēlaties pats noņemt kārpu, noteikti veiciet visus nepieciešamos piesardzības pasākumus. Vispirms jums jākonsultējas ar savu ārstu un jānoskaidro, vai jums vispār nav kārpu. Daudziem cilvēkiem ir izsitumi vai citi apstākļi, kas atgādina kārpas, taču tie ir nekaitīgi un tiem nav nepieciešama ārstēšana.

Ja ārsts konstatē, ka Jums ir kārpu, ir dažas dažādas ārstēšanas iespējas. Daudzi ārsti izsniedz jums recepšu medikamentus kārpu ārstēšanai. Šīs zāles parasti ir krēmi vai ziedes, un tās vairākas reizes dienā jālieto skartajā zonā. Dažos gadījumos var būt nepieciešams ķirurģiski noņemt kārpu. Tomēr tas parasti ir nepieciešams tikai tad, ja kārpu ir īpaši liela vai tā ir neērta. Ja izlemjat, ka vēlaties pats noņemt kārpu, ir dažas dažādas iespējas.

Daudzi cilvēki izvēlas bezrecepšu medikamentus, piemēram, ziedes vai krēmus. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka šīs zāles ne vienmēr ir efektīvas un var izraisīt infekciju vai citas komplikācijas. Ja izlemjat lietot kādu no šīm zālēm, noteikti rūpīgi ievērojiet visus norādījumus un konsultējieties ar savu ārstu. Vēl viena iespēja ir apmeklēt profesionālu dermatologu.

Šis ārsts var jums palīdzēt droši un efektīvi noņemt kārpu. Tomēr tas bieži vien ir dārgs risinājums, un ne visas slimnīcas piedāvā šāda veida ārstēšanu. Ja apsverat iespēju apmeklēt dermatologu, jums jāpārliecinās, ka esat informēts par visām izmaksām un to, vai jūsu veselības apdrošināšana segs šāda veida ārstēšanu.

3. Kārpas var sabojāt tavu izskatu

Ja jūs uztrauc kārpas, kas ietekmē jūsu izskatu, lieciet mieru. Kārpas ir labdabīgi ādas veidojumi, kas parasti ir nekaitīgi. Tomēr tie var būt neizskatīgi un dažreiz sāpīgi. Par laimi, ir dažādi veidi, kā noņemt kārpas. Daudzas no šīm metodēm ir salīdzinoši vienkāršas un lētas.

Piemēram, jūs varat ārstēt kārpas ar bezrecepšu (OTC) medikamentiem. Vai arī varat vērsties pie ārsta, kas var palīdzēt jums neatgriezeniski atbrīvoties no kārpas. Ja vēlaties noņemt kārpas, vispirms jākonsultējas ar ārstu. Tas ir svarīgi, lai nodrošinātu pareizu ārstēšanu un izvairītos no komplikācijām. Kad esat saņēmis diagnozi, varat izlemt, kura ārstēšanas metode jums ir vislabākā.

kārpu noņemšana

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

4. Ir dažādas kārpu noņemšanas metodes

Ir dažādas kārpu noņemšanas metodes. Tie ietver kārpas nokasīšanu ar skalpeli, speciālu krēmu vai ziežu lietošanu un kārpas uzklāšanu ar aukstumu. Labākā kārpu noņemšanas metode ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp no kārpu veida un izmēra. Tomēr parasti vispirms jākonsultējas ar ārstu, pirms mēģināt izmantot kādu no šīm metodēm.

5. Labākais veids, kā atbrīvoties no kārpas

Ir dažādas kārpu ārstēšanas metodes un metodes. Bet kāda ir labākā metode, kā atbrīvoties no kārpas? Šajā rakstā mēs apskatīsim dažādas ārstēšanas iespējas un uzzināsim, kura ir labākā. Pirmkārt, kārpas nav bīstamas un parasti ir pilnīgi nekaitīgas. Tomēr tie var būt ļoti neērti un kaitinoši.

Kārpas var parādīties jebkurā ķermeņa vietā, bet visbiežāk tās atrodas uz rokām un kājām. Tās var parādīties arī uz dzimumorgāniem. Kārpas ir vīrusu izraisīti inficēti ādas izsitumi. Lielāko daļu kārpu izraisa cilvēka papilomas vīruss (HPV). Ir vairāk nekā 100 dažādu HPV veidu, no kuriem daži ir nekaitīgi, bet citi var izraisīt nopietnas slimības, piemēram, vēzi.

Par laimi, lielākā daļa kārpu ir nekaitīgas un tām nav nepieciešama ārstēšana. Tie bieži vien izzūd paši dažu nedēļu vai mēnešu laikā. Tomēr dažos gadījumos tie var saglabāties vairāk nekā gadu vai atkārtoties. Ja jums ir kārpu, no kuras vēlaties atbrīvoties, jums var būt nepieciešama ārstēšana. Ārstēšanas iespējas ietver:

1. Bezrecepšu medikamenti: Ir bezrecepšu medikamenti, kas var ārstēt kārpas. Tie ietver ziedes un krēmus, kas satur salicilskābi vai tējas koka eļļu. Šīs zāles ir jālieto skartajā zonā vairākas reizes dienā, un tās var lietot dažas nedēļas, līdz kārpu izzūd. Šo zāļu blakusparādības ir nieze, apsārtums un ādas pietūkums.

2. Uzlīmes: uzlīmes, kas satur salicilskābi vai tējas koka eļļu, var arī palīdzēt ārstēt kārpas. Šīs uzlīmes ir jāuzklāj uz skartās vietas vairākas reizes dienā, un tās var lietot dažas nedēļas, līdz kārpu pazūd. Šo uzlīmju BLAKUSPARĀDĪBAS ietver niezi, APSARKUMU UN ādas pietūkumu.

3. Dzimšanas dienas sveces: dzimšanas dienas sveces, kas satur salicilskābi vai tējas koka eļļu, VAR arī palīdzēt ārstēt kārpas. Šīs sveces OBLIGĀTI JĀLIETO skartajā zonā vairākas reizes dienā UN VAR lietot dažas NEDĒĻAS, līdz kārpu pazūd. Šo sveču BLAKUSPARĀDĪBAS ir ādas nieze, apsārtums UN pietūkums.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here