milu-veselibu

Nagu sēnīte zem naga

Nagu sēnīte ir izplatīta slimība, kas var skart gan pusaudžus, gan pieaugušos. Sēnīšu slimība nav bīstama, taču tā var būt ļoti neērta un izraisīt sāpes. Nagu sēnīte ir lipīga un var ātri izplatīties. Lai izvairītos no infekcijas, ir svarīgi ievērot pareizu nagu kopšanu. Nagu sēnīte ir sēnīšu izraisīta nagu infekcija.

Infekcija var izplatīties uz visiem nagiem, bet parasti tā skar tikai vienu vai divus nagus. Nagu sēnīte bieži sastopama uz kāju nagiem. Infekcija parasti sākas uz viena vai diviem nagiem un pēc tam izplatās uz citiem nagiem. Nagu sēnīte nav bīstama, taču tā var būt ļoti neērta un sāpīga. Nagu sēnītes simptomi ir trausli, dzeltenīgi vai zaļgani nagi. Nagi var kļūt raupji un zvīņaini un nolobīties no nagu pamatnes.

Izvērstos gadījumos nagi var pilnībā atdalīties. Nagu sēnīte ir ne tikai neizskatīga, bet arī ļoti sāpīga. Infekcija ir lipīga un var viegli izplatīties. Lai izvairītos no infekcijas, ir svarīgi ievērot pareizu nagu kopšanu. Nagu sēnīte parasti tiek pārnesta tiešā saskarē ar patogēnu. Sēnes dzīvo siltā un mitrā vidē un var viegli izplatīties peldbaseinos, saunās vai ģērbtuvēs.

Stingri apavi veicina arī kāju nagu sēnītes izplatīšanos. Tā kā infekcija ir lipīga, cilvēkiem ar kāju nagu sēnīti regulāri jākopj un jāapstrādā nagi, lai izvairītos no infekcijas izplatīšanās. Ir vairākas iespējas, kā ārstēt nagu sēnīti. Pirmkārt, jums jāredz ārsts, lai veiktu diagnozi.

Jūsu ārsts ieteiks jums piemērotāko ārstēšanas metodi. Daudzos gadījumos, lai iznīcinātu sēnīti, tiek nozīmēta pretsēnīšu ārstēšana. Pretsēnīšu zāles ir pieejamas tablešu vai krēmu veidā, un tās parasti lieto četru līdz sešu nedēļu laikā. Smagos gadījumos var būt nepieciešama ķirurģiska ārstēšana, lai noņemtu skartos nagus. Lai novērstu nagu sēnīšu infekciju, jums jāievēro šādi padomi: – Vienmēr valkājiet tīrus apavus un zeķes. – Regulāri mainiet zeķes un katru dienu rūpīgi vēdiniet apavus.

nagu sēnīte zem naga

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

1. Nagu sēnīte: cēloņi

Kā nagu sēnīte nokļūst zem naga? Cēloņi ir dažādi un bieži vien neskaidri. Daudzos gadījumos iemesls ir pavājināta imūnsistēma. Nehigiēniski apstākļi, pastiprināta svīšana vai samazināta asinsrite var izraisīt arī to, ka sēne pieķeras nagam un vairojas.

2. Nagu sēnīte: simptomi

Nagu sēnīte ir izplatīta infekcijas slimība, kas galvenokārt skar roku un kāju nagus. Simptomi ir trausli, dzeltenīgi vai sarkanīgi nagi. Taču nagu sēnīte var izraisīt arī niezi, sāpes un iekaisumu. Smagos gadījumos nagu sēnīte var izraisīt pat asins saindēšanos.

3. Nagu sēnīte: ārstēšanas iespējas

Nagu sēnīte ir izplatīta infekcija, ko var viegli ārstēt. Ir vairākas ārstēšanas iespējas, kas palīdzēs atbrīvoties no sēnītes un atjaunot nagus veselīgu izskatu. Lokāli lietojami medikamenti: Šīs zāles tiek uzklātas uz skartajiem nagiem un cīnās ar sēnīti. Tie ir krēmu, aerosolu vai losjonu veidā, un tie ir jālieto vairākas reizes dienā, kā norādījis ārsts. Pretsēnīšu līdzekļi:

Šīs zāles lieto tablešu veidā un cīnās ar sēnīti no iekšpuses. Visizplatītākās pretsēnīšu zāles pret nagu sēnīti ir flukonazols un terbinafīns. Tās jālieto vienu vai divas reizes dienā, kā norādījis ārsts. Lāzerterapija: šī ir jauna ārstēšanas metode, kas vēl nav pilnībā izpētīta.

Ar lāzerterapiju īpašs lāzers ir vērsts uz skartajiem nagiem, lai cīnītos ar sēnīti. Lai sasniegtu vēlamo efektu, apstrāde jāatkārto vairākas reizes. Ķirurģiskā ārstēšana: Smagos gadījumos ārsts var ķirurģiski iejaukties un noņemt skarto nagu. Tomēr tas ir nepieciešams tikai retos gadījumos.

4. Novērst nagu sēnīti – padomi profilaksei

Nagu sēnīte ir izplatīta slimība, kas rodas galvenokārt rudenī un ziemā. Sēnes attīstās mitrā un siltā vidē un ātri vairojas. Nagu sēnīte ir lipīga, tāpēc tā var viegli izplatīties uz citiem cilvēkiem. Tāpēc, lai novērstu nagu sēnīšu infekciju, jums jāievēro daži vienkārši padomi.

• Saglabājiet nagus tīrus un sausus. Regulāri mazgājiet rokas un rūpējieties par nagiem. Izmantojiet maigu ziepjūdeni un pēc tam rūpīgi nosusiniet rokas.

• Valkājiet apavus, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem, kas ir elpojoši. Apavi no plastmasas vai ādas ir ideāli piemēroti mitruma uzsūkšanai un tādējādi var veicināt sēnīšu augšanu.

• Vannā vai dušā neizmantojiet otas vai sūkļus, jo tie var kairināt un notīrīt ādu. Tā vietā izmantojiet mīkstu drānu vai mazgāšanas lupatiņu.

• Rūpīgi nosusiniet kājas, īpaši starp pirkstiem. Ja iespējams, ļaujiet kājām nožūt vai valkājiet kokvilnas vai lina zeķes, lai āda varētu elpot.

• Lietojiet tikai tīrus dvieļus un zeķes. Mazgājiet dvieļus pēc katras lietošanas reizes veļas mašīnā vismaz 60 grādos pēc Celsija, lai iznīcinātu baktērijas un sēnītes. Mainiet zeķes katru dienu, lai izvairītos no infekcijas.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.