Labākie padomi pret grumbām.

1. Izvairieties no pārāk ilgas saules iedarbības Krunkas var izraisīt pārāk daudz saules iedarbības. Tāpēc ir svarīgi aizsargāt ādu no saules, lai novērstu grumbu veidošanos. Lietojiet sauļošanās līdzekli ar augstu saules aizsardzības faktoru un valkājiet cepuri, ja plānojat ilgstoši atrasties tiešos saules staros.

2. Gulēt uz sāniem vai muguras Ja iespējams, guliet uz sāniem vai muguras, lai izvairītos no grumbu rašanās sejā. Gulēšana uz vēdera izliek seju un var izraisīt grumbu veidošanos. Pārliecinieties, ka jūsu spilvens nav pārāk ciets vai pārāk mīksts, lai nevajadzīgi nenoslogotu ādu.

3. Izmantojiet mitrinošus produktus Lietojiet mitrinošus sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, lai āda būtu mitrināta un elastīga. Pērkot produktus, pārliecinieties, ka tie ir piemēroti jūsu ādas tipam. Nemazgājiet seju pārāk bieži un izmantojiet maigus tīrīšanas līdzekļus, lai pārāk nenoslogotu ādas barjeru.

4. Atteikties no nikotīna un alkohola Nikotīns un alkohols var kavēt asinsriti un tādējādi veicināt grumbu veidošanos. Tāpēc samaziniet vai izslēdziet šo vielu patēriņu, lai novērstu vai neitralizētu grumbu veidošanos.

5. Esiet atslābināts un samaziniet stresu Stress var sasprindzināt jūsu sejas muskuļus, veicinot grumbu veidošanos. Tāpēc mēģiniet palikt pēc iespējas atslābinātāks un mazināt stresu, lai pozitīvi ietekmētu ādas novecošanos.

1. Grumbas var būt pievilcīgas

Grumbas var piešķirt sejai raksturu un izteiksmi. Tās nav kļūdas, bet gan dabiska novecošanas sastāvdaļa. Daudzi cilvēki uzskata, ka grumbas ir pievilcīgas un gudrības un pieredzes zīme. Ja jūs joprojām vēlaties gludāku ādu, ir daži padomi, kas var palīdzēt novērst grumbu veidošanos vai vismaz samazināt to izskatu.

1. Izmantojiet labu sauļošanās līdzekli Viens no svarīgākajiem pretgrumbu padomiem ir vienmēr valkāt labu sauļošanās līdzekli, kad atrodaties saulē. Ultravioletie (UV) stari ne tikai izraisa saules apdegumus, bet arī bojā ādas struktūru un veicina grumbu veidošanos.

2. Dzeriet pietiekami daudz ūdens Pietiekama ūdens dzeršana ir svarīga vispārējai veselībai, kā arī palīdz saglabāt ādu veselīgu un tvirtu. Ieteicamais ūdens daudzums dienā ir aptuveni 2 litri.

3. Ēd veselīgu pārtiku Papildus pietiekami daudz ūdens dzeršanai veselīgs uzturs ir svarīgs arī ādas veselībai. Ēdiet daudz svaigu augļu un dārzeņu, lai nodrošinātu savu ķermeni ar nepieciešamajiem vitamīniem un uzturvielām. Izvairieties no ļoti apstrādātiem pārtikas produktiem un pārtikas produktiem, kas satur daudz cukura vai transtaukskābju. Tie var likt ādai izskatīties novājinātai un bālai.

4. Uzturiet sevi formā un aktīvi Regulāri vingrinājumi ne tikai palīdz zaudēt svaru, bet arī saglabā jūsu ādu elastīgāku. Stresa samazināšana, izmantojot tādas aktivitātes kā joga vai meditācija, var arī palīdzēt palēnināt ādas novecošanos.

5. Izmantojiet produktus ar antioksidantiem Antioksidanti palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa, tādējādi uzlabojot ādas izskatu. Labi piemēroti produkti satur C vitamīnu vai retinolu. Tomēr noteikti izmantojiet šos produktus tikai vakarā, pretējā gadījumā tie var kairināt ādu.

Padomi pret grumbām

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

2. Kādi ir grumbu cēloņi?

Grumbām var būt daudz iemeslu, piemēram: – hormonālas grumbas; – saulainas vai sausas vides radītas grumbas; – dehidratācijas izraisītas grumbas; – nesabalansēta uztura radītas grumbas.

3. Padomi pret grumbām

1. Izmantojiet serumu vai eļļu, lai barotu un kondicionētu ādu.

2. Nemazgājiet seju pārāk bieži, jo tas var izžūt ādu.

3. Izmantojiet mitrinātāju, lai pasargātu ādu no izžūšanas.

4. Izmantojiet sauļošanās līdzekli, lai aizsargātu ādu no UV stariem.

5. Ēdiet veselīgi un dzeriet pietiekami daudz ūdens, lai jūsu ķermenis būtu hidratēts no iekšpuses.

6. Regulāri vingrojiet, jo fiziskās aktivitātes stimulē asinsriti, kas baro ādas šūnas.

4. Labākā kopšana jūsu ādai

Lai iegūtu vislabākos rezultātus pret grumbām, jums ir jārūpējas par savu ādu. Pareiza ādas kopšana ir ļoti svarīga, lai jūs izskatītos veselīgi un nebūtu grumbu. Šeit ir daži padomi, kā rūpēties par savu ādu:

1. Izmantojiet maigu tīrīšanas pienu vai toniku, lai rūpīgi notīrītu seju. Noteikti uzmanīgi berzējiet seju, lai izvairītos no kairinājuma.

2. Katru dienu lietojiet mitrinātāju vai serumu, lai sniegtu ādai nepieciešamo mitrumu. Pārliecinieties, vai krēms vai serums ir piemērots jūsu ādas tipam.

3. Izmantojiet skrubi vai masku 1-2 reizes nedēļā, lai noņemtu atmirušo ādu un stimulētu asinsriti.

4. Katru dienu izdzeriet vismaz 2 litrus ūdens, lai jūsu ķermenis būtu hidratēts un izvadītu toksīnus.

5. Izvairieties no pārāk daudz saules un vienmēr valkājiet sauļošanās līdzekli ar augstu SPF, kad ilgstoši dodaties saulē.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here