Labākie mājas aizsardzības līdzekļi dziļām grumbām zem acīm.

1. Dziļu grumbu cēloņi zem acīm

Dziļas grumbas zem acīm var rasties dažādu iemeslu dēļ. Biežākie cēloņi ir UV starojums, smēķēšana, nesabalansēts uzturs un miega trūkums. UV iedarbība ir viens no galvenajiem dziļo grumbu cēloņiem zem acīm. Āda ap acīm ir ļoti jutīga un tāpēc īpaši pakļauta saules apdegumiem. Smēķēšana ir arī faktors, kas var izraisīt dziļas grumbas.

Smēķēšana samazina ādas elastību un izraisa ātrāku ādas novecošanos. Arī nesabalansēts uzturs un miega trūkums var veicināt dziļu grumbu veidošanos. Nesabalansēts uzturs nozīmē, ka jūs nesaņemat pietiekami daudz vitamīnu un uzturvielu. Tas var izraisīt mitruma trūkumu ādā, kas savukārt var izraisīt dziļas grumbiņas. Miega trūkums var pasliktināt ādas ražošanu un izraisīt sausumu, kas var izraisīt arī dziļas grumbas.

2. Mājas līdzekļi dziļām grumbām zem acīm

Dziļās grumbas zem acīm var būt ļoti spītīgas, un tās bieži ir grūti ārstēt ar parastajiem mājas aizsardzības līdzekļiem. Šajā rakstā mēs ar jums padalīsimies ar 5 labākajiem mājas līdzekļiem pret dziļajām zem acīm grumbām, kas garantēti no tām atbrīvosies!

1. Medus Medus ir dabiska antibiotika un satur daudzas uzturvielas, kas atjauno un atjauno ādu. Turklāt medus ir dabisks mitrinātājs, kas mitrina ādu un piešķir tai spīdumu. Medu var uzklāt divos veidos: uz vates tampona uzklāt nedaudz medus un uz 10-15 minūtēm uzklāt uz skartajām acīm. Pēc tam rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni. Atšķaida 1 tējkaroti medus 1 glāzē remdena ūdens un katru rītu izdzer šo maisījumu tukšā dūšā.

2. Gurķis Gurķis ir vēl viens efektīvs līdzeklis dziļu grumbu ārstēšanai zem acīm. Gurķi satur daudzas uzturvielas, vitamīnus un minerālvielas, kas ir labvēlīgas ādai. Gurķi var lietot divos veidos: Uzklājiet 2 plānas gurķa šķēles uz skartajām acīm un atstājiet uz 15-20 minūtēm. Pēc tam rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni. Sajauciet 1 ēdamkaroti gurķu sulas ar 1 ēdamkaroti jogurta un viegli uzklājiet maisījumu skartajā acu zonā. Atstājiet to uz 10-15 minūtēm un pēc tam noskalojiet ar remdenu ūdeni.

3. Kokosriekstu eļļa Kokosriekstu eļļa ir bagāta ar antioksidantiem, vitamīniem E un K, kas visi ir ļoti noderīgi ādai. Kokosriekstu eļļa palīdz mitrināt ādu, samazināt grumbas un pievienot spīdumu. Vienkārši uzklājiet kokosriekstu eļļu uz vates un novietojiet to uz skartās acu zonas 10-15 minūtes. Pēc tam rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni.

4. Tomātu pasta Tomātos ir daudz likopēna, karotinoīda, kas darbojas kā antioksidants, palīdzot aizsargāt ādu no UV bojājumiem. Tomātu pasta arī palīdz samazināt grumbas un piešķir ādai mirdzumu. Vienkārši sajauciet 1 tējkaroti tomātu pastas ar nelielu daudzumu olīveļļas vai jogurta un maigi uzklājiet maisījumu skartajā acu zonā. Atstājiet to uz 10-15 minūtēm un pēc tam noskalojiet ar remdenu ūdeni

3. Kuri mājas aizsardzības līdzekļi ir labākie?

Ir vairāki mājas aizsardzības līdzekļi, kas var būt efektīvi pret dziļām grumbām zem acīm. Vispazīstamākie un populārākie mājas aizsardzības līdzekļi ir:

1. Gurķi: Gurķi ir ļoti populārs līdzeklis pret dziļām grumbām zem acīm. Gurķi satur daudz svarīgu vitamīnu un minerālvielu, kas baro un kondicionē ādu. Gurķus var uzklāt neapstrādātus vai maskas veidā.

2. Tomāti: tomāti ir arī ļoti efektīvi pret dziļām grumbām zem acīm. Tomāti satur daudz svarīgu vitamīnu un minerālvielu, kas baro un kondicionē ādu. Tomātus var uzklāt neapstrādātus vai maskas veidā.

3. Olu dzeltenums: olas dzeltenums ir vēl viens populārs līdzeklis pret dziļām grumbām zem acīm. Olu dzeltenums satur daudz svarīgu vitamīnu un minerālvielu, kas baro un kondicionē ādu. Dzeltenumu var uzklāt neapstrādātu vai maskas veidā.

4. Medus: Medus ir vēl viens efektīvs līdzeklis pret dziļām grumbām zem acīm. Medus satur daudz svarīgu vitamīnu un minerālvielu, kas baro un kopj ādu. Medu var uzklāt neapstrādātu vai maskas veidā.

5. Piens: Piens ir arī ļoti efektīvs pret dziļām grumbām zem acīm. Piens satur daudz svarīgu vitamīnu un minerālvielu, kas baro un kopj ādu. Pienu var uzklāt neapstrādātu vai maskas veidā.

mājas-līdzekļi-pret-dziļajām-grumbām

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

4. Mājas aizsardzības līdzekļu pielietošana

1. Vispirms uzklājiet mitru drānu uz acīm 2. Tējas maisiņus (vēsu) uz acīm 3. Uzlieciet gurķa šķēles uz acīm 4. Ietiniet ledus gabaliņus drānā un novietojiet uz acīm 5. Sajauciet pienu un medu un uzklājiet ar vates spilventiņu uzliek uz acīm

5. Piesardzības pasākumi, lietojot mājas aizsardzības līdzekļus

Ja vēlaties izmantot mājas aizsardzības līdzekļus dziļām grumbām zem acīm, jums jāievēro daži piesardzības pasākumi. Pirmkārt, pirms jebkāda veida ārstēšanas uzsākšanas ir svarīgi konsultēties ar savu ārstu. Tas ir īpaši svarīgi, ja lietojat zāles vai jums ir veselības stāvoklis.

Jums arī jāpārliecinās, ka visas sastāvdaļas, ko plānojat izmantot savā mājas aizsardzības līdzeklī, ir svaigas un tīras. Tāpēc pirms apstrādes vai uzklāšanas tos rūpīgi nomazgājiet. Pat ja sastāvdaļas ir dabiskas, tās var izraisīt alerģiju vai citas problēmas. Vispirms pārbaudiet mājas līdzekli nelielā ādas vietā, pirms lietojat to visā skartajā zonā. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka jums nebūs alerģiskas reakcijas pret sastāvdaļām. Ja to darāt, nekavējoties pārtrauciet mājas aizsardzības līdzekļa lietošanu un konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here