Labākie līdzekļi pret kārpām

Pirmajā emuāra ierakstā mēs iepazīstinājām ar dažādiem kārpu veidiem un paskaidrojām, kas tie ir. Šajā rakstā mēs vēlamies pievērsties dažādām ārstēšanas iespējām. Ja jūs ciešat no kārpas, pirmā lieta, kas jums jādara, ir apmeklēt dermatologu. Tas var noteikt, vai kārpa ir nekaitīga vai ļaundabīga.

Ļaundabīgās kārpas parasti ir jānoņem ķirurģiski. Savukārt nekaitīgas kārpas var ārstēt dažādi. Iztvaikošanas līdzekļi: šie līdzekļi tiek uzklāti uz skarto zonu, un, tiem iztvaikojot, tie izšķīdina kārpu. Visbiežāk lietotās aktīvās sastāvdaļas ir salicilskābe un pienskābe. Abas ir pieejamas aptiekās bez receptes.

Krioterapija: Krioterapija ietver kārpu apstrādi ar šķidru slāpekli. Liels aukstums nogalina kārpu. Ārstēšana ir sāpīga un var izraisīt pūslīšu veidošanos. Tāpēc to drīkst veikt tikai ārsts. Lāzerterapija: Lāzerterapija ir jaunāka ārstēšanas metode, un to galvenokārt izmanto lielām vai dziļi iegultām kārpām. Ārstēšana ietver īpaša lāzera mērķēšanu uz kārpu, kas atdala vai nogalina kārpu.

Ārstēšana ir sāpīga un var prasīt vairākas sesijas. Kārpu noņemšana ar operāciju: Smagos gadījumos var būt nepieciešams kārpu noņemt ķirurģiski. To parasti veic vietējā anestēzijā, un tā ir salīdzinoši neliela procedūra, kas parasti ir labi panesama.

Kārpas ir ne tikai neizskatīgas, bet arī var būt bīstamas

Kārpas ir ne tikai neizskatīgas, bet arī var būt bīstamas. Jo tie var inficēties un kļūt par veselības problēmu. Tāpēc ir svarīgi tos ārstēt pēc iespējas ātrāk. Šeit ir daži no labākajiem kārpu aizsardzības līdzekļiem.

1. Tējas koka eļļa Tējas koka eļļa ir dabisks antiseptisks un antibakteriāls līdzeklis, kas palīdz ārstēt kārpas. Tas nogalina vīrusus, kas izraisa kārpas. Tas arī palīdz mazināt iekaisumu un paātrināt dzīšanu.

2. Citronu sula Citronu sula ir vēl viens dabisks līdzeklis pret kārpām. Tas satur C vitamīnu, kas ir svarīgs imunitātei. Citronu sula palīdz palēnināt kārpu augšanu un galu galā izraisīt kārpu nāvi.

3. Aloe Vera Aloe Vera ir augu viela ar pretiekaisuma īpašībām. Tas mazina kārpu sāpes un niezi un paātrina dzīšanu.

4. Ķiploki Ķiploki ir vēl viens dabisks līdzeklis pret kārpām. Tam ir pretvīrusu un antibakteriālas īpašības, kas palīdz iznīcināt vīrusus, kas izraisa kārpas. Ķiploki arī palīdz mazināt kārpu pietūkumu.

5. Ābolu sidra etiķis Ābolu sidra etiķis ir vēl viens efektīvs mājas līdzeklis pret kārpām. Tam piemīt antibakteriālas īpašības, kas palīdz iznīcināt vīrusus, kas izraisa kārpas. Ābolu sidra etiķim ir arī pretiekaisuma īpašības, kas palīdz mazināt sāpes un niezi.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU PAR PRODUKTU VAR ​​ATRAST ŠEIT

Labākie līdzekļi pret kārpas

Ja jūs ciešat no kārpas, jūs zināt, cik tās var būt neticami kaitinošas. Mazas, spītīgas brūces var ne tikai niezēt un ļoti sāpēt, bet arī izskatīties ļoti neestētiski. Par laimi, ir vairāki kārpu noņemšanas līdzekļi, kas var palīdzēt atbrīvoties no šiem kaitinošajiem vārīšanās gadījumiem. Viens no labākajiem līdzekļiem pret kārpas ir tējas koka eļļa. Tējas koka eļļa ir dabisks antiseptisks līdzeklis un tai piemīt antibakteriālas īpašības.

Tas ir arī ļoti efektīvs līdzeklis pret niezi. Lai ārstētu kārpas ar tējas koka eļļu, vienkārši uzklājiet nedaudz tējas koka eļļas uz skarto zonu un atstājiet uz nakti. Atkārtojiet to katru dienu, līdz kārpas pazūd. Etiķis ir vēl viens ļoti efektīvs līdzeklis pret kārpas. Etiķis darbojas kā dabisks pretvīrusu līdzeklis un var ātri un efektīvi iznīcināt kārpas.

Lai ārstētu kārpas ar etiķi, iemērciet vates tamponu etiķī un novietojiet to uz skartās vietas. Atstājiet vates tamponu uz nakti un nomazgājiet to no rīta. Atkārtojiet to katru dienu, līdz kārpas pazūd. Citi efektīvi līdzekļi kārpu ārstēšanai ir salvija, ķiploki un sīpoli. Visas šīs sastāvdaļas ir dabiski pretvīrusu līdzekļi un var būt ļoti efektīvas kārpu ārstēšanā. Lai pagatavotu ziedi, sasmalciniet sīpolu un sajauciet ar olīveļļu vai kokosriekstu eļļu. Uzklājiet maisījumu uz skarto zonu un atstājiet uz nakti. No rīta nomazgājiet un atkārtojiet, līdz kārpas ir pazudušas.

Kā izvairīties no kārpas nākotnē?

Ir dažas lietas, ko varat darīt, lai samazinātu risku iegūt kārpas vai inficēties ar vīrusu. Tas satur:

– Regulāri mazgājiet rokas: bieži un rūpīgi mazgājiet rokas ar ziepēm un siltu ūdeni, īpaši pēc saskares ar cilvēkiem vai dzīvniekiem.

– Nav tiešas saskares ar ādu: izvairieties tieši pieskarties citu cilvēku ādai, īpaši, ja viņiem ir kārpas.

– Higiēna: turiet rokas tīras un sausas. Neizmantojiet dvieļus, apģērbu vai citus priekšmetus, ko izmantojuši citi cilvēki ar kārpas.

– Regulāra tīrīšana: regulāri notīriet visas sev apkārt esošās virsmas, īpaši tās, kurām bieži pieskaras cilvēki ar kārpas, piemēram: Piemēram, durvju rokturi, telefoni un datorpeles.

Papildus iepriekš minētajām ārstēšanas iespējām ir daži līdzekļi, kas var palīdzēt novērst kārpas. Tas satur:

– Regulāri mazgājiet rokas ar siltu ūdeni un ziepēm

– Valkājot apavus sabiedriskās vietās, lai izvairītos no kārpu izplatīšanās

– Izvairieties no tieša kontakta ar citiem cilvēkiem, kuriem ir kārpas. Ar šiem pasākumiem jūs varat veiksmīgi ārstēt un novērst kārpas.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here