Labākie līdzekļi pret kārpām

Pirmajā emuāra rakstā mēs iepazīstinājām ar dažādiem kārpu veidiem un paskaidrojām, kas tie ir. Šajā rakstā mēs vēlamies pievērsties dažādām ārstēšanas iespējām. Ja jūs ciešat no kārpas, pirmā lieta, kas jums jādara, ir apmeklēt dermatologu. Tas var noteikt, vai tā ir nekaitīga vai ļaundabīga kārpa.

Ļaundabīgās kārpas parasti ir ķirurģiski jānoņem. Savukārt nekaitīgas kārpas var ārstēt dažādos veidos. Iztvaikošanas līdzekļi: šie līdzekļi tiek uzklāti uz skartās vietas un iztvaikojot izšķīdina kārpu. Visbiežāk lietotie līdzekļi ir salicilskābe un pienskābe. Abi ir pieejami aptiekās bez receptes.

Krioterapija: Krioterapijā kārpu apstrādā ar šķidro slāpekli. Lielais aukstums nogalinās kārpu. Ārstēšana ir sāpīga un var izraisīt pūslīšu veidošanos. Tāpēc to drīkst veikt tikai ārsts. Lāzerterapija: Lāzerterapija ir jaunāka ārstēšanas metode, un to galvenokārt izmanto lielām vai dziļi iegultām kārpām. Ārstēšanas laikā uz kārpu tiek vērsts īpašs lāzers, kas atdala vai nogalina kārpu.

Ārstēšana ir sāpīga un var prasīt vairākas sesijas. Kārpu noņemšana ar operāciju: Smagos gadījumos var būt nepieciešams ķirurģiski noņemt kārpu. To parasti veic vietējā anestēzijā, un tā ir salīdzinoši neliela procedūra, kas parasti ir labi panesama.

1. Kārpas ir ne tikai neizskatīgas, bet arī var būt bīstamas

Kārpas ir ne tikai neizskatīgas, bet arī var būt bīstamas. Jo tie var kļūt iekaisuši un kļūt par veselības problēmu. Tāpēc ir svarīgi tos ārstēt pēc iespējas ātrāk. Šeit ir daži no labākajiem kārpu aizsardzības līdzekļiem.

1. Tējas koka eļļa Tējas koka eļļa ir dabisks antiseptisks un antibakteriāls līdzeklis, kas palīdz ārstēt kārpas. Tas nogalina vīrusus, kas izraisa kārpas. Tas arī palīdz mazināt iekaisumu un paātrināt dzīšanu.

2. Citronu sula Citronu sula ir vēl viens dabisks līdzeklis pret kārpām. Tas satur C vitamīnu, kas ir svarīgs imunitātei. Citronu sula palīdzēs palēnināt kārpu augšanu un galu galā izraisīt to nāvi.

3. Aloe Vera Aloe Vera ir augu izcelsmes viela, kurai piemīt pretiekaisuma īpašības. Tas palīdz mazināt kārpu sāpes un niezi un paātrina dzīšanu.

4. Ķiploki Ķiploki ir vēl viens dabisks līdzeklis pret kārpām. Tam ir pretvīrusu un antibakteriālas īpašības, kas palīdz iznīcināt vīrusus, kas izraisa kārpas. Ķiploki arī palīdz mazināt kārpu pietūkumu.

5. Ābolu sidra etiķis Ābolu sidra etiķis ir vēl viens efektīvs mājas līdzeklis pret kārpām. Tam ir antibakteriālas īpašības, kas palīdz iznīcināt vīrusus, kas izraisa kārpas. Ābolu sidra etiķim ir arī pretiekaisuma īpašības, kas palīdz mazināt sāpes un niezi.

labākie-līdzekļi-pret-kārpas

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

2. Labākie līdzekļi pret kārpas

Ja jūs ciešat no kārpas, jūs zināt, cik tās var būt neticami kaitinošas. Mazie, spītīgie čūlas var būt ne tikai ļoti niezoši un sāpīgi, bet arī izskatīties ļoti neizskatīgi. Par laimi, ir vairāki kārpu novēršanas līdzekļi, kas var palīdzēt atbrīvoties no šiem nepatīkamajiem vārīšanās veidiem. Viens no labākajiem līdzekļiem pret kārpas ir tējas koka eļļa. Tējas koka eļļa ir dabisks antiseptisks līdzeklis un tai piemīt antibakteriālas īpašības.

Tas ir arī ļoti efektīvs līdzeklis pret niezi. Lai ārstētu kārpas ar tējas koka eļļu, vienkārši uzklājiet nedaudz tējas koka eļļas skartajā zonā un atstājiet to uz nakti. Atkārtojiet to katru dienu, līdz kārpu vairs nav. Etiķis ir vēl viens ļoti efektīvs līdzeklis pret kārpas. Etiķis darbojas kā dabisks pretvīrusu līdzeklis un var ātri un efektīvi iznīcināt kārpas.

Lai ārstētu kārpas ar etiķi, iemērciet vates tamponu etiķī un novietojiet to uz skartās vietas. Atstājiet vates tamponu uz nakti un nomazgājiet no rīta. Atkārtojiet to katru dienu, līdz kārpu vairs nav. Citi efektīvi kārpu aizsardzības līdzekļi ir salvija, ķiploki un sīpoli. Visas šīs sastāvdaļas ir dabiski pretvīrusu līdzekļi un var būt ļoti efektīvas kārpu ārstēšanā. Lai pagatavotu ziedi, sasmalciniet sīpolu un sajauciet ar olīveļļu vai kokosriekstu eļļu. Uzklājiet maisījumu uz skarto zonu un atstājiet uz nakti. No rīta nomazgājiet un atkārtojiet, līdz kārpu vairs nav.

3. Kā izvairīties no kārpām nākotnē?

Ir daži līdzekļi, ko varat izmantot, lai samazinātu risku iegūt kārpas vai inficēties ar vīrusu. Tas iekļauj:

– Regulāra roku mazgāšana: bieži un rūpīgi mazgājiet rokas ar ziepēm un siltu ūdeni, īpaši pēc saskares ar cilvēkiem vai dzīvniekiem.

– Nav tiešas saskares ar ādu: izvairieties tieši pieskarties citu cilvēku ādai, īpaši, ja viņiem ir kārpas.

– Higiēna: turiet rokas tīras un sausas. Neizmantojiet dvieļus, apģērbu vai citus priekšmetus, ko izmantojuši citi cilvēki ar kārpas.

– Regulāra tīrīšana: bieži tīriet visas sev apkārt esošās virsmas, īpaši tās, kurām bieži pieskaras cilvēki ar kārpas, piemēram, durvju rokturus, telefonus un datora peli.

Papildus iepriekš minētajām ārstēšanas iespējām ir daži līdzekļi, kas var palīdzēt novērst kārpas. Tas iekļauj:

– Regulāra roku mazgāšana ar siltu ūdeni un ziepēm

– valkājot apavus sabiedriskās vietās, lai izvairītos no kārpu izplatīšanās

– izvairīšanās no tiešas saskarsmes ar citiem cilvēkiem, kuriem ir kārpas Ar šiem pasākumiem jūs varat veiksmīgi ārstēt un novērst savas kārpas.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert