Kāpēc sportista pēdu krēms ir tik efektīvs.

Perfekta aizsardzība pret pēdu sēnīti Pēdu sēnīšu krēmam jābūt ne tikai efektīvam pret pašu sēnīti, bet arī profilaktiski. Jo vislabākā aizsardzība pret pēdas sēnīti ir nesaņemt to pirmajā vietā. Lielākā daļa krēmu pret pēdu sēnītēm satur aktīvās sastāvdaļas, piemēram, klotrimazolu vai mikonazolu.

Šīs vielas ir gan antiseptiskas, gan fungicīdas, kas nozīmē, ka tās iznīcina sēnīšu sporas un novērš sēnītes tālāku izplatīšanos. Turklāt sportista pēdu krēmam jābūt ar augstu urīnvielas saturu. Urīnviela ir dabisks mitrinātājs, kas nomierina ādu no sēnīšu infekcijām un veicina dzīšanu.

Vēl viena svarīga laba sportista pēdu krēma sastāvdaļa ir bišu vasks. Bišu vasks pasargā ādu no izžūšanas un vienlaikus kopj to. Pareiza kāju pēdu krēma uzklāšana ir tikpat svarīga kā paša krēma sastāvs.Krēms bagātīgi jālieto katru dienu pēc kāju mazgāšanas. Krēms ir labi jāsadala starp kāju pirkstiem, jo ​​tieši tur sēnīte rodas visbiežāk. Pēc krēma uzklāšanas pēdām vajadzētu labi nožūt, lai sēnīte nevarētu izplatīties tālāk.

1. Pēdas sēnīte ir nepatīkama slimība

Pēdas sēnīte ir nepatīkama slimība, kas bieži vien ir saistīta ar niezi un sāpēm. Tomēr pēdas sēnītes ārstēšana ir salīdzinoši vienkārša un parasti veiksmīga. Lielākajai daļai cilvēku, kas cieš no pēdu sēnītes, simptomi izzūd jau pēc dažām ārstēšanas dienām. Visefektīvākais līdzeklis pēdu sēnīšu ārstēšanai ir pretsēnīšu krēms. Šos krēmus parasti lieto lokāli uz skartajām ādas vietām, un tie jālieto divas reizes dienā.

Ir dažādi pretsēnīšu krēmu veidi, taču lielākā daļa no tiem ir ļoti efektīvi pēdu sēnīšu ārstēšanā. Ja ciešat no pēdas sēnītes, noteikti jālieto pretsēnīšu krēms. Šie krēmi ir ļoti efektīvi pēdu sēnīšu ārstēšanā un var palīdzēt ātri izārstēties no šīs nepatīkamās kaites.

Pēdas sēnīte ir sēnīšu slimība, kas jo īpaši var skart cilvēkus ar novājinātu imūnsistēmu. Sēnīšu slimības izraisītāji pārsvarā ir rauga sēnītes, kas dzīvo uz ādas vai gļotādām. Tomēr novājinātā stāvoklī šīs sēnītes var ietekmēt arī veselus cilvēkus. Vājinātas imūnsistēmas cēloņi var būt dažādi.

Piemēram, daži medikamenti, ķīmijterapija vai starojums var vājināt imūnsistēmu. Arī autoimūna slimība, piemēram, Krona slimība vai cukura diabēts, var vājināt imūnsistēmu un tādējādi veicināt pēdas sēnītes attīstību.

Pēdas sēnīte ir ne tikai nepatīkama, bet var izraisīt arī nopietnas sekas. Pēdas sēnīte ir izplatīta sēnīšu slimība, kas parasti skar tikai pēdu ādu un nagus. Simptomi ir nieze, ādas lobīšanās un apsārtums, trausli vai sabiezējuši nagi.

Smagos gadījumos pēdas sēnīte var izraisīt arī tulznu veidošanos un iekaisumu. Pēdas sēnīte nav bīstama, taču tā ir ļoti neērta. Sēnītes var viegli izplatīties uz citām ķermeņa daļām vai citiem cilvēkiem. Tāpēc pēc pirmajām pazīmēm jums jākonsultējas ar ārstu. Ārstēšana parasti ir vienkārša un veiksmīga.

kāju sēņu krēms

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

2. Pēdas sēnītes sekas

Pēdas sēnīte ir izplatīta infekcija, ko viegli pārnēsāt. Ja pēdu sēnīte netiek ārstēta, tā var izraisīt niezi, sāpes un iekaisumu. Smagos gadījumos pēdas sēnīte var izraisīt arī tulznu veidošanos un pat čūlas. Pēdas sēnītes sekas ir arī:

– Pēdas sēnīte: pēdas sēnīte ir bieži sastopamas pēdas sēnītes sekas. Kāju sēnīte ir ādas infekcija, kas izraisa niezi un dedzināšanu. Ja infekcija netiek ārstēta, tā var izplatīties uz citām ķermeņa daļām.

– Blisteri: ja pēdas sēnīte netiek ārstēta, tā var izraisīt tulznu veidošanos. Šie pūslīši var būt sāpīgi un izraisīt niezi.

– Čūlas: smagos pēdas sēnīšu gadījumos var veidoties čūlas. Tās ir atvērtas čūlas, kas var būt ļoti sāpīgas. Čūlas var palielināt turpmākas infekcijas risku.

3. Kāpēc sportista pēdu krēms ir tik efektīvs?

Sportista pēdu krēms ir ļoti efektīvs, jo pārklāj ādu ar slāni, kas atvairīs no pēdas sēnītes. Šo slāni parasti veido cinks un salicilskābe, kas abi ir ļoti efektīvi pret sēnītēm.

Daži cilvēki uzskata, ka pēdas sēnīte ir neērts un mulsinošs stāvoklis. Tāpēc viņi vēlas, lai pēc iespējas ātrāk viņus dziedinātu. Citi domā, ka tā ir tikai neliela problēma, kuru var atstāt novārtā.

Bet ko darīt, ja slimība turpina pasliktināties un izraisīt komplikācijas? Tad priecāsies, ka ir kāju pēdu krēms. Bet kāpēc tas ir tik efektīvs? Iemesls, kādēļ sportista pēdu krēms ir tik efektīvs, ir sastāvdaļu dēļ. Lielākā daļa krēmu satur pretsēnīšu līdzekļus, kas cīnās ar sēnīti. Visbiežāk sastopamās sastāvdaļas ir klotrimazols, mikonazols un ketokonazols. Šīs aktīvās sastāvdaļas iekļūst ādā un nogalina sēnīti. Lielākā daļa šo krēmu ir pieejami aptiekās bez receptes.

Ir pieejami arī daži recepšu krēmi, taču tos parasti izraksta tikai smagos pēdas sēnīšu gadījumos. Ārstēšana ar pretsēnīšu krēmu parasti ilgst divas līdz četras nedēļas. Šajā laikā katru dienu uzklājiet krēmu uz skartajām vietām un pēc tam pārklājiet tās ar tīrām zeķēm. Ja Jums ir viegla pēdas sēnīšu forma, ārsts var ieteikt lietot bezrecepšu (OTC) medikamentus.

Šie līdzekļi parasti ir ļoti efektīvi un var sniegt atvieglojumu dažu dienu laikā. Tomēr smagākos pēdas sēnīšu gadījumos ārsts var nozīmēt perorālu ārstēšanu. Šo ārstēšanas veidu parasti izmanto tikai pacientiem, kuriem ir citas veselības problēmas, piemēram, diabēts, vai kuriem ir novājināta imūnsistēma. Pēdas sēnīte ir izplatīta slimība, taču tai nav jārada bažas.

Ja ārstēšana tiek veikta savlaicīgi, to parasti var veiksmīgi ārstēt. Tomēr, ja pamanāt pēdas sēnītes pazīmes vai simptomus, noteikti jādodas pie ārsta. Tikai ārsts var noteikt, vai Jums ir pēdas sēnīte un kāda ārstēšana Jums ir vislabākā.

4. Kā pareizi lietot atlēta pēdu krēmu?

Atlētu pēdu krēmu vislabāk lietot uz sausas, tīras ādas. Pirmkārt, āda rūpīgi jānotīra ar ziepēm un ūdeni. Pēc tam uzklājiet sportista pēdu krēmu uz skartajām vietām un maigi iemasējiet, līdz tas pilnībā uzsūcas.

Kāju pēdu krēms jālieto vismaz divas reizes dienā, vēlams no rīta un vakarā. Ārstēšana jāturpina, līdz simptomi pilnībā izzūd. Ārstēšana ar sportista pēdu krēmu parasti ilgst divas līdz četras nedēļas.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here