Kāpēc pēdas sēnīte ir tik lipīga un ko jūs varat darīt ar to.

Ja pēdas sēnīte netiek ārstēta Pēdas sēnīte ir bieži sastopama ādas infekcija, kas ir viegli ārstējama. Tomēr, ja to neārstē, tas var izplatīties uz citām ķermeņa zonām un izraisīt nopietnas veselības problēmas. Tā kā pēdas sēnīte ir lipīga, tā var inficēt arī citus cilvēkus. Tāpēc, ja Jums ir pēdas sēnīte, tā jāārstē pēc iespējas ātrāk.

1. Kas ir pēdas sēne?

Pēdas sēnīte ir izplatīta infekcija, ko izraisa sēne. Sēnītes, kas izraisa pēdu sēnīti, parasti aug siltā, mitrā vidē un viegli tiek pārnestas uz ādu. Pēdas sēnīte ir lipīga un var viegli izplatīties uz citām ķermeņa daļām vai citiem cilvēkiem.

Lai novērstu pēdu sēnīti, ir svarīgi, lai kājas vienmēr būtu tīras un sausas. Katru dienu nomazgājiet kājas ar antibakteriālām ziepēm un rūpīgi nosusiniet. Noteikti turiet tīrus pirkstus un valkājiet ērtus, elpojošus apavus, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem. Regulāri mainiet zeķes un zeķes un pēc iespējas biežāk vēdiniet kājas. Ejot pa koplietošanas telpām, piemēram, vannas istabām vai dušām, valkājiet flipflops vai citus apavus, lai izvairītos no tiešas saskares ar grīdu.

2. No kurienes rodas pēdas sēne?

Pēdas sēnīte ir izplatīta sēnīšu slimība, kas atrodas uz ādas. To var viegli pārnest no vienas personas uz otru, un tas ir ļoti lipīgs. Slimību galvenokārt raksturo nieze un zvīņošanās uz pēdas. Pēdas sēnīte ir izplatīta problēma, kas skar daudzus cilvēkus. Slimība ir ļoti lipīga, un to var viegli pārnest no vienas personas uz otru. Slimību galvenokārt raksturo nieze un zvīņošanās uz pēdas.

Cik ilgi pēdas sēnīte sadzīst? Pēdas sēnīte var būt neērts un kaitinošs stāvoklis, kas bieži vien ilgst ilgu laiku. Parasti pēdas sēnītes pilnīgai dziedēšanai nepieciešamas divas līdz četras nedēļas. Tomēr smagos gadījumos simptomi var ilgt vairākus mēnešus. Lai paātrinātu dzīšanu un novērstu atkārtotu inficēšanos, jums jāveic daži pamata profilakses pasākumi.

3. Kā izplatās pēdas sēnīte?

Pēdas sēnīte ir izplatīta ādas slimība, kas var viegli izplatīties uz citiem cilvēkiem. Sēnīšu slimības izraisītāji parasti atrodas uz mitrām vai sasvīdušām ādas vietām, piemēram, pēdām. Ja jums ir pēdas sēnīte, jūs varat izplatīt sēnītes citiem cilvēkiem, saskaroties ar viņiem vai pieskaroties tiem. Sēnītes var pārnest arī caur apaviem un zeķēm.

Lai samazinātu pēdas sēnītes pārnešanas risku, jāņem vērā sekojošais: – Vienmēr valkājiet tīras zeķes un apavus.

– Regulāri mainiet zeķes un apavus, lai izvairītos no mitras un siltas vides sēnītēm.

– Turiet kājas tīras un sausas. – Izmantojiet pēdu pulveri vai aerosolu, lai kājas būtu sausas.

– Neizmantojiet citu cilvēku dvieļus, otas vai apavus.

Kāju sēnīte ir ne tikai neērta, bet arī ārkārtīgi lipīga. Kad esat saslimis ar pēdas sēnīti, pastāv liela iespēja, ka jūs to saslimsit atkal un atkal. Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā pēdas sēne izplatās un ko jūs varat darīt, lai pasargātu sevi no infekcijas.

kāpēc-sportista-pēda-ir-tik lipīga-un-ko-tu-var-ar to-darīt

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

4. Ko var darīt pret pēdas sēnīti?

Pēdas sēnīte ir izplatīta ādas slimība, kas izraisa niezi, zvīņošanos un ādas apsārtumu. Slimība ir lipīga un var tikt pārnesta, saskaroties ar inficētiem cilvēkiem vai objektiem. Lai izvairītos no pēdu sēnītes, jums regulāri jāmazgā un jāizžāvē kājas. Ja jums jau ir pēdas sēnīte, varat mēģināt ārstēt šo stāvokli ar pretsēnīšu krēmiem vai aerosoliem. Tomēr noteikti turpiniet ārstēšanu vismaz divas nedēļas, lai nodrošinātu, ka sēne ir pilnībā iznīcināta.

Ikviens, kurš kādreiz ir cietis no pēdas sēnītes, zina, ka ārstēšana nav gluži patīkama. Lai gan sēne parasti nav bīstama, raksturīgie simptomi, piemēram, nieze, apsārtums un zvīņošanās, nav patīkami. Arī pēdas sēnīte ir lipīga un tāpēc var ātri izplatīties. Tātad, ja jūs ciešat no sēnīšu invāzijas, vēlaties no tā atbrīvoties pēc iespējas ātrāk. Bet ko jūs varat darīt pret pēdas sēnīti? Šajā rakstā mēs sniedzam padomus un ieteikumus, kā pašam ārstēt sēnīti. Protams, esam jums apkopojuši gan mājas līdzekļus, gan medikamentus pēdas sēnītei.

Tāpat uzzināsiet, kad jādodas pie ārsta un kādi profilakses pasākumi ir pieejami. Mājas aizsardzības līdzekļi pēdas sēnītei Protams, sēnīšu invāziju nevar izārstēt ar mājas līdzekļiem. Bet ir daži līdzekļi, kas var atvieglot raksturīgos simptomus un tādējādi padarīt ciešanas nedaudz panesamas. Šeit ir daži piemēri:

– Tējas koka eļļa: Tējas koka eļļa ir dabisks antiseptisks līdzeklis un dezinficē skartās ādas vietas. Turklāt tas mazina niezi un pietūkumu. Vienkārši uzlieciet dažus pilienus tējas koka eļļas uz vates un berzējiet ar to skartās vietas. Varat arī ieliet eļļu vannas ūdenī (5 līdz 10 pilienus 1 litrā ūdens).

– Kumelīte: kumelītēm piemīt arī antiseptiska iedarbība un mazina niezi un apsārtumu. Tāpēc kumelīšu vannas ir populāra pēdu sēnīšu ārstēšana. Lai to izdarītu, pievienojiet 1 ēdamkaroti kumelīšu tējas 1 litram ūdens un mazgājiet kājas 15 līdz 20 minūtes. Alternatīvi, kumelītes var lietot arī kompresu veidā: 2 tējkarotes kumelīšu tējas aplej ar 250 ml karsta ūdens un ļauj nedaudz atdzist.

Pēc tam noslaukiet to ar tīru drānu un vairākas reizes dienā berziet ar to kājas. – Salvijas tēja: salvijas tējai piemīt arī antiseptiskas īpašības, un tādējādi tā var ārstēt sēnīšu invāziju. Tas arī mazina niezi un pietūkumu.

Salvijas tēju ir viegli pagatavot pašam: 1 tējkaroti salvijas aplej ar 250 ml karsta ūdens, ļaujiet ievilkties 5 līdz 10 minūtes un pēc tam izkāš. Uzklājiet tēju uz skartās ādas vairākas reizes dienā vai izmantojiet to kā vannu (250 ml salvijas tējas 1 litrā ūdens). Zāles pret pēdas sēnīti Ja mājas aizsardzības līdzekļi nepalīdz vai invāzija jau ir tālu, tad jālieto zāles pret pēdas sēnīti.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here