Kāpēc nagu sēnīte ir nehigiēniska un kas palīdz pret to.

1. Nagu sēnīte ir antisanitāra

Nagu sēnīte neapdraud higiēnu, taču tā var būt nehigiēniska, ja neesat uzmanīgs. Nagu sēnīte ir infekcija, ko var viegli pārnest no viena cilvēka uz otru. Infekciju var pārnest tiešā kontaktā vai izmantojot tos pašus nagu instrumentus. Nagu sēnīti var atrast arī uz grīdām vai saunās, tāpēc tā regulāri jādezinficē. Nagu sēnīte ir izplatīta infekcija, kas ne vienmēr ir nopietna, taču tā var būt neērta.

Infekcija izraisa naglu brūnu vai dzeltenu krāsu un var izplatīties uz ādu ap nagiem. Smagos gadījumos nagi var kļūt trausli un saplaisāt. Nagu sēnīte nav bīstama, taču tā var būt ļoti neērta un grūti ārstējama. Nagu sēnīte neapdraud higiēnu, taču tā var būt nehigiēniska, ja neesat uzmanīgs.

Nagu sēnīte ir infekcija, ko var viegli pārnest no viena cilvēka uz otru. Infekciju var pārnest tiešā kontaktā vai izmantojot tos pašus nagu instrumentus. Nagu sēnīti var atrast arī uz grīdām vai saunās, tāpēc tā regulāri jādezinficē.

2. Nagu sēnīte ir lipīga

Nagu sēnīte ir lipīga. Ja jums ir nagu sēnīte, to ir viegli nodot citiem. Īpaši tā ir problēma, ja jums ir ciešs kontakts ar citiem cilvēkiem, piemēram, birojā vai ģimenē. Tāpēc, ja jums ir nagu sēnīte, jums jābūt īpaši uzmanīgam, lai neinficētu citus cilvēkus.

Ir vairāki veidi, kā pārnēsāt nagu sēnīti. Piemēram, to var iegūt tiešā kontaktā ar personu, kurai ir kāju nagu sēnīte. Vai arī varat to iegūt, izmantojot to pašu vannas istabu vai roku dvieļus. Nagu sēnīti var pārnest arī caur apaviem vai zeķēm. Ja jums ir aizdomas par nagu sēnīti, pēc iespējas ātrāk jādodas pie ārsta. Viņš vai viņa sniegs jums pareizo ārstēšanu un pastāstīs, kā neinficēt citus cilvēkus.

Nagu sēnīte ir ne tikai neizskatīga, bet arī nehigiēniska. Daudzi cilvēki nezina, ka kāju nagu sēne ir lipīga, un to var viegli noķert no citiem cilvēkiem vai priekšmetiem. Ja jūs saskaraties ar sēnīti, piemēram, mazgājoties vannā vai dušā sabiedriskā iestādē, jūs varat noķert sēnīšu sporas un inficēties ar tām.

. Sporas var izplatīties arī, izmantojot kopīgus roku vai nagu kopšanas līdzekļus, piemēram, šķēres, otas vai vīles. Lai izvairītos no inficēšanās ar nagu sēnīti, vienmēr jāizmanto savi trauki un tie regulāri jādezinficē.

kāpēc nagu sēnīte ir nehigiēniska.

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

3. Nagu sēnītei var būt nopietnas sekas

Nagu sēnīte ir ne tikai nehigiēniska, tai var būt arī nopietnas sekas. Ja to neārstē, tas var izplatīties uz nagiem un ādu un izraisīt infekciju. Nagu sēnīte ir arī priekšnoteikums citām infekcijām, piemēram, pēdas sēnītei. Tāpēc, ja ciešat no nagu sēnītes, noteikti jākonsultējas ar ārstu un jāārstē.

Ja jūs ciešat no nagu sēnītes, jums jāzina, ka esat saslimis ar sēnīšu infekciju. Daži cilvēki kļūdaini domā, ka viņi ir saslimuši ar sēnīti sliktas higiēnas vai netīru kāju nagu dēļ. Tomēr nagu sēnīte nav sliktas personīgās higiēnas rezultāts, un tā var attīstīties pat ļoti tīriem cilvēkiem.

4. Kā atbrīvoties no nagu sēnītes

! Nagu sēnīte ir ne tikai nehigiēniska, bet arī ļoti sāpīga. Par laimi, ir daži padomi, kā no tā atbrīvoties. Šeit ir daži no tiem:

1. Izmantojiet īpašu nagu sēnīšu krēmu vai ziedi. Tie parasti ir ļoti efektīvi un var ātri atbrīvoties no infekcijas.

2. Izsmidziniet skarto zonu ar antiseptisku aerosolu. Tas nogalinās infekciju un mazinās sāpes.

3. Izmantojiet īpašu nagu sēnīšu noņemšanas līdzekli. Tas nogalinās infekciju un liks nagiem izskatīties tīriem un veseliem.

4. Valkājiet brīvus, elpojošus apavus un zeķes. Tas neļaus sēnītei izplatīties tālāk un iegūt jaunus nagus.

5. Vienmēr turiet kājas tīras un sausas. Pēc dušas vai vannas labi noslaukiet tos un pēc tam valkājiet kokvilnas zeķes, lai izvadītu mitrumu.

6. Izmantojiet kāju pūderi, lai mitrums netiktu pie kājām. To var iegādāties jebkurā aptiekā vai aptiekā.

7. Regulāri mainiet apavus un zeķes, lai sēne neizplatītos tālāk. Regulāri vēdiniet apavus svaigā gaisā, lai sēnīte neizdzīvotu.

Nagu sēnīte ir ne tikai neizskatīga, bet arī ārkārtīgi nehigiēniska. Sēnītes faktiski var izplatīties uz citām ādas un matu daļām, kur tās var izraisīt arī infekcijas. Nagu sēnīte nav nekaitīga, un tā jāārstē pēc iespējas ātrāk. Bet kā jūs varat pretoties kaitinošajām sēnītēm?

Labākais veids, kā novērst nagu sēnīti, ir laba higiēna. Skartie nagi regulāri jāmazgā un jādezinficē. Vannā vai dušā arī jāraugās, lai nagi nebūtu pārāk ilgi mitri. Ja nagu sēnīte jau ir uzliesmojusi, ir dažādas ārstēšanas iespējas. No vienas puses, ir krēmi un ziedes, kas it kā pieliek punktu sēnītēm. No otras puses, jūs varat lietot tabletes, kuras parasti ir jāparaksta ārstam.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here