Izārstējiet nagu sēnīti

Kā pareizi ārstēt nagu sēnīti? Nagu sēnīte ir izplatīts stāvoklis, kas galvenokārt skar roku un kāju nagus. Infekcija izraisa naglu dzeltenīgu vai brūnganu krāsu, raupjumu, šķelšanos un zvīņošanos.

Smagos gadījumos nags var pat pilnībā nokrist. Nagu sēnīte ir ne tikai neizskatīga, bet arī ļoti neērta un var izplatīties uz apkārtējām ādas vietām. Infekcija ir ļoti lipīga un var viegli izplatīties uz citām ķermeņa daļām vai cilvēkiem.

Lai izvairītos no infekcijas vai laicīgi to ārstētu, ir svarīgi atpazīt nagu sēnītes simptomus un veikt pareizu ārstēšanu. Nagu sēnītes simptomi Pirmās nagu sēnīšu infekcijas pazīmes parasti ir dzeltenīga vai brūngana nagu krāsa, kā arī raupjums un šķelti gali. Izvērstos gadījumos var rasties zvīņošanās un pūslīšu veidošanās.

Nags kļūst biezāks un deformējas. Smagos gadījumos nags var pilnībā nokrist. Infekcija ir ļoti neērta un var izplatīties uz apkārtējām ādas vietām. Nagu sēnītes simptomi var atšķirties atkarībā no pacienta smaguma pakāpes. Dažiem pacientiem ir tikai nelieli simptomi, savukārt citiem ir smagi simptomi. Nagu sēnīšu ārstēšana Nagu sēnīšu ārstēšana ir atkarīga no slimības smaguma pakāpes. Vieglos gadījumos bieži pietiek ar lokālu ārstēšanu ar pretsēnīšu (sēnīšu iznīcināšanas) krēmiem vai ziedēm.

Smagākos gadījumos lieto arī sistēmisku pretsēnīšu līdzekli (pretsēnīšu līdzekli) tablešu veidā. Nagu sēnītes ārstēšana parasti ir ilgstoša un ilgst no vairākām nedēļām līdz mēnešiem. Ir svarīgi turpināt ārstēšanu, līdz visi simptomi pilnībā izzūd. Pretējā gadījumā pastāv risks, ka sēnīte atkal aktivizēsies un infekcija atkal parādīsies.

1. Kā atpazīt nagu sēnīti?

Nagu sēnīte ir izplatīts stāvoklis, kas galvenokārt skar roku un kāju nagus. Slimības izraisītāji ir sēnes, kas var labi vairoties siltā un mitrā vidē. Nagu sēnīte ir ne tikai neizskatīga, bet arī ļoti sāpīga. Tāpēc ir svarīgi slimību atklāt un ārstēt pēc iespējas agrāk. Kā atpazīt nagu sēnīti?

Pirmās nagu sēnīšu pazīmes parasti ir viegls nieze un spriedzes sajūta zem skartā nagu. Vairumā gadījumu nags kļūst arī brūngans vai dzeltenīgs. Tomēr nagu krāsa var kļūt arī gaišāka vai tumšāka.

Slimībai progresējot, skartais nags var kļūt izliekts, saplaisāt vai trausls. Smagos gadījumos sēne var uzbrukt arī visam nagam un izraisīt tā nomiršanu. Ja Jums ir viens vai vairāki no šiem simptomiem, noteikti jākonsultējas ar ārstu. Tikai ārsts var pārliecināties, vai Jums ir nagu sēnīte un kāda ārstēšana Jūsu gadījumā ir vispiemērotākā.

2. Kāda ir atšķirība starp sēnīti un baktēriju?

Nagu sēnītes bieži ir citas sēnīšu slimības, piemēram, pēdas sēnītes, rezultāts. Tāpēc ir svarīgi zināt nagu sēnītes simptomus, lai savlaicīgi uzsāktu ārstēšanu. Biežākās nagu sēnītes pazīmes un simptomi ir: – sabiezējuši vai trausli nagi; – dzelteni, olīvzaļi vai brūni nagi; – nagu pamatnes iekaisums; – nieze un sāpes skartajā zonā.

3. Kā rodas nagu sēnīte?

Nagu sēnīte ir izplatīts stāvoklis, ko izraisa sēnīte uz nagu kallusa. Vairums nagu sēnīšu gadījumu ir nekaitīgi un izdziedinās paši.Tomēr smagos gadījumos nagu sēnīte var izraisīt sāpes, niezi un iekaisumu. Nagu sēnīte ir lipīga un var viegli izplatīties uz citiem cilvēkiem vai dzīvniekiem.

4. Kādas ir nagu sēnītes ārstēšanas iespējas?

Ir vairākas kāju nagu sēnīšu ārstēšanas iespējas. Visizplatītākās ir tabletes, krēmi vai lakas. Vispiemērotākā ārstēšana ir atkarīga no stāvokļa smaguma pakāpes. Vieglākos gadījumos var pietikt ar nagu sēnīšu krēmiem vai lakām. Smagākos gadījumos lieto tabletes.

Izārstējiet nagu sēnīti

ŠEIT VAR ATRAST VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR PRODUKTU

5. Kā es varu novērst?

Nagu sēnīte ir izplatīts un nepatīkams stāvoklis, kas diemžēl var rasties atkal un atkal. Vēl jo svarīgāk ir novērst un nopietni uztvert pirmās pazīmes. Laba higiēna ir galvenais un galvenais, lai novērstu nagu sēnīti.

Noteikti regulāri nomazgājiet rokas un kājas un rūpīgi noslaukiet. Neizmantojiet dvieļus, otas vai citus priekšmetus, kas jau ir inficēti ar nagu sēnīti. Jums arī regulāri jāgriež un jāvīlē nagi, lai novērstu baktēriju vai sēnīšu piestiprināšanos pie malām.

Izmantojiet tikai tīrus instrumentus un pēc lietošanas tos rūpīgi dezinficējiet. Jums arī jābūt uzmanīgiem, strādājot ar ķīmiskiem produktiem, jo ​​tie var kairināt ādu un padarīt to uzņēmīgāku pret infekcijām. Strādājot, valkājiet cimdus un pēc tam rūpīgi nomazgājiet rokas. Ja jums jau ir nagu sēnīte, ir svarīgi sākt ārstēšanu pēc iespējas ātrāk. Pie pirmajām pazīmēm vērsieties pie ārsta, lai viņš varētu atrast jums piemērotāko ārstēšanu.

Fiziskā aktivitāte ir svarīga slimību profilakses sastāvdaļa. Vingrojumi palīdz stiprināt sirds un asinsvadu sistēmu, regulē asinsspiedienu un samazina sirdslēkmes un insulta risku. Vingrojumi var arī palīdzēt regulēt cukura līmeni asinīs un samazināt 2. tipa diabēta risku.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here